سوئیس

سپتامبر
11

بورسیه های دانشگاه لوزان

نام بورسیه: بورسیه های دانشگاه لوزان سوئیس کشور اعطا کننده: سوئیس(اطلاعات تحصیلی سوئیس) سازمان اعطا کننده: Université de Lausanne موضوع/رشته بورسیه: زیست شناسی و پزشکی حقوق عدالت کیفری مدیریت دولتی علوم زمین و محیط زیست تجارت و اقتصاد هنر علوم اجتماعی و سیاسی الهیات و علوم ادیان برنامه های بین دانشکده مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد و PhD خلاصه بورسیه: هدف از این […]

توسط نویسنده |
جزئیات
آگوست
28

بورسیه های دانشگاه لوزان سوئیس

بورسیه های دانشگاه لوزان سوئیس با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
ژوئن
15

بورسیه های دانشگاه سنت گالن سوئیس

بورسیه های دانشگاه سنت گالن سوئیس برای رشته های مدیریت بین الملل و استراتژي، اقتصاد کمی و امور مالی، حکمرانی و امور بین الملل، بانکداری، مدیریت بازاریابی، حقوق بین الملل، اقتصاد و حسابداری با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی و حرفه ای آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
مه
31

بورسیه های دانشگاه EPFL

بورسیه های دانشگاه EPFL برای رشته فیزیک با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
آوریل
28

بورسیه های PhD دانشگاه ETH Zurich

بورسیه های PhD دانشگاه ETH Zurich سوئیس برای رشته های نانوتکنولوژی، فیزیک لیزر، الکترومغناطیس، فیزیک مهندسی و فیزیک محاسباتی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
03

بورسیه های PhD دانشگاه برن سوئیس

بورسیه های PhD دانشگاه برن سوئیس برای رشته های یادگیری ماشین، پردازش تصویر، بینایی کامپیوتر، ریاضیات رایانشی، تئوری احتمال، ریاضیات کاربردی و زبانهای برنامه نویسی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف علمی و پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
03

بورسیه های PhD دانشگاه بازل

بورسیه های PhD دانشگاه بازل سوئیس برای رشته های اقیانوس شناسی، بیوشیمی، ژئوشیمی، نوشاب شناسی و Paleontology با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مارس
14

بورسیه های Phd دانشگاه ژنو

بورسیه های Phd دانشگاه ژنو برای رشته های فیزیک، شیمی،نانوتکنولوژی،مهندسی مواد با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات