نوین بورسیه

خدمات ما

خدمات نگارش پورتفولیو

پورتفولیو (Portfolio) نوعی رزومه می‌باشد که در فرایند اپلای دانشگاه‌های خارجی در رشته‌های‌ هنر مورد نیاز است.

با یک پورتفولیو خاص خودتو معرفی کن...

پورتفولیو غالباَ جهت استخدام در شرکت‌ها و یا پذیرش دانشگاه ارائه می‌شود و نشان‌دهنده مهارت، سبک کاری و تمایلات هنری طراح است. 

پورتفولیو (Portfolio) نوعی رزومه می‌باشد که در فرایند اپلای دانشگاه‌های خارجی در رشته‌های‌ هنر مورد نیاز است. یک آلبوم از نمونه کار‌های هنرمند است که توانایی‌های او را در معرض قضاوت قرار می‌دهد. پورتفولیو غالباَ جهت استخدام در شرکت‌ها و یا پذیرش دانشگاه ارائه می‌شود و نشان‌دهنده مهارت، سبک کاری و تمایلات هنری طراح است. 

0

سال تجربه نگارش پورتفولیو

0

پورتفولیو نگارش شده

چرا تهیه پورتفولیو خاص مهم است؟

پورتفولیو رزومه تصویری و محتوایی یک آرتیست ، گرافیست و یا یک معمار است که برای نمایش سبک کارها و نمونه های کارهای انجام داده به کار می رود. ساخت پورتفولیو از آن جهت اهمیت دارد که علاوه بر نمونه کارها و توانمندی افراد سلیقه مدنظر طراح را نیز نمایش می دهد. بسیاری از دانشگاه ها و موسسات برای پذیرش دانشجو علاوه بر نمرات دروس دانشگاه و رزومه کاری و نمرات آزمون های زبان، سلیقه افراد در ساخت پورتفولیو را نیز مورد توجه قرار می دهند. به بیانی دیگر، پورتفولیو مجموعه‌ای از نمونه کارهای شما از ابتدا تا الان است که سیر پیشرفت، مهارت ها و نقاط ضعف و قوت شما را نشان داده و در قالب و دسته بندی مشخص و منظم به دانشگاه مقصد ارسال می‌شود تا دانشگاه علاوه بر سوابق کاریتان (رزومه) با مهارت‌های اجرایی شما نیز آشنا شود و از این جهت پورتفولیو نوعی مکمل رزومه محسوب می‌شود.

1

ساخت پورتفولیو در ISSUU یا قالب PDF

2

استفاده از شبکه‌های اجتماعی ویژه هنر

3

استفاده از شبه سایت‌ها

4

ساخت سایت شخصی