نوین بورسیه

خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

اخذ
از برترین دانشگاه های دنیا!

تیم ما

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و به ویژه با تجربه بسیار در حوزه آموزش بین المللی می باشند. علاوه بر این، تیم ما با کلیه الزامات تحصیلی بین المللی آشنایی کامل داشته و وظایف خود را میزان بالایی از کارآمدی به انجام می رسانند. برخی از اعضای تیم ما دارای پیشینه بسیارغنی درزمینه تعامل با دانشجویان و موسسات آموزشی بین المللی می باشند؛ در حالی که برخی دیگر از سوابق مدیریتی و کارآفرینی قابل توجهی برخوردار هستند. موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان، یک تیم مشارکتی از متخصصین (مشاوران تحصیلی، روانشناسان آموزشی، ارزیابان تحصیلی، متخصصین علم یادگیری و …) با بیش از ۳۰ ساال تجربه مجموع در حوزه های آموزش خصوصی، دولتی و خیریه می باشند. رویای پارسیان ارائه دهنده مشاوره آموزشی مشارکتی به خانواده ها و دانش آموزان از سطوح پیش دبستانی تا دانشگاه و حتی ماورای آن می باشد.

ماموریت ما

ماموریت ما عبارت است از ارائه خدمات کیفی به مشتریان شخصی و شرکتی خود از طریق متخصصین و رهبرانی که قادر به یاری مشتریان و متقاضیان در تحقق اهداف خود در این این بازار رقابتی و همواره در حال تحول جهانی می باشند؛ همچنین رسالت ما بر آن قرار گرفته است که از طریق ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری به متقاضیان و مشتریان خود و متعاقبا ارائه خدمات تخصصی مبتنی بر اصول اخلاقی و کیفیت، به یکی از معتبرترین و مشهورترین ارائه دهندگان خدمات تحصیل در خارج از کشور مبدل گردیم

پول بیشتری ذخیره کنید، تحصیل بهتری در جای بهتری داشته باشید

خدمات نوین بورسیه

در طول سالیان گذشته شاهد رشدی پایدار در زمینه ارائه خدمات مشاوره در زمینه تدوین، توسعه و پیاده سازی برنامه های آموزشی و همچنین تسهیل فرایند ارجاع، گزینش، ثبت نام، آماده سازی مدارک و …. به موسسات آموزش عالی در سطح جهان بوده است. از این رو، ما موسسات همکار و همچنین متقاضیان خود را با افتخار همراهی و معرفی نموده، و متقاضیان خود را با منابع اطلاعاتی دقیق و مقتضی در خصوص الزامات تحصیل، اقامت، سفر و استقرار پشتیبانی می نماییم.ما این باوریم که دارای آن میزان از توانایی هستیم که از طریق حرفه خود دنیا- و صد البته خود- را دستخوش دگرگونی سازیم. مهمترین و ارزشمندترین نکته آن است که آموزش نه تنها موجب پیشرفت کار ما میشود بلکه باعث حرکت رو به جلوی خود ما نیز میگردد.

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

زندگی همگام با تحصیل و کار در یک کشور توسعه یافته همواره درطی ادوار مختلف، رویای دیرین و خواستار نهفته طیف عظیمی از جوانان و فرهیختگان برنای این مرز و بوم به شمار آمده است. امروزه مزایای تحصیل در خارج از کشور به طور پیوسته ای در حال افزایش است، زیرا این امر سبب تسهیل قرار گرفتن در معرض افق های گسترده تر می شود.

نگارش رزومه

خدمات ویزا

خدمات مشاوره

خدمات ترنسفر

ترجمه مدارک

کمک و پشتیبانی

متقاضیان ما درباره ما چه می گویند

در تمامی مراحل اخذ بورسیه از دانشگاه و مصاحبه و... تیم نوین بورسیه همراهم بودن و پشتیبانی خیلی سریعی داشتن. سرعتشون در انجام کارها تحسین برانگیز هست.
حسین سلطانی
دکتری روانشناسی آلمان
بعد از مستقر شدنم در کشور چین مشکلات و چالش های خیلی زیادی داشتم و تنها بودم، ولی هر وقت از تیم شما سوال و کمکی خواستم هر کمکی تونستید کردید و تجربه های ارزشمندتون در اختیارم گذاشتین.
نگین هاشمی
کارشناسی فیزیولوژی چین

چه کسانی با ما کار می کنند