دوره ها

همه وام تحصیلی رشته دستیاری تحقیقاتی بورسیه‌های ویژه سازمانها و بنیادها جوایز علمی کتابداری خبرنگاری هوافضا مد مهمانداری سینما باستان شناسی ادبیات موسیقی تبلیغات تغذیه معماری تاریخ روابط عمومی زبانهای خارجی جغرافیا فلوشیپ کشاورزی طراحی فلسفه پرستاری حسابداری MBA هنر جامعه شناسی ریاضیات انفورماتیک حقوق شیمی بازرگانی فیزیک اقتصاد زیست شناسی انواع بورسیه سایر مدیریت پزشکی علوم کامپیوتر علوم انسانی علوم اجتماعی کمک هزینه علوم پایه فنی مهندسی بورسیه های تحصیلی

بورسیه­ های Post-doc موسسه فرانهوفر فرایبورگ آلمان

بورسیه­ های Post-doc موسسه فرانهوفر فرایبورگ آلمان برای رشته های مهندسی نرم افزار، مهندسی رایانش، رایانش موازی و ساختارهای داده ای با هدف ارائه یک تجربه پژوهشی منحصربفرد به محققان نخبه است که حوزه های بسیاری از فیزیک، شیمی و کامپیوتر را با هدف خلق تاثیری متحول کننده در جامعه از طریق فناوری های خارق العاده پیوند می دهد.

بورسیه­ های Post-doc موسسه ETH Zurich سوئیس

بورسیه­ های Post-doc موسسه ETH Zurich سوئیس برای رشته های زیست شناسی مولکولی و سلولی، ژنتیک و آندوکرینولوژی با هدف مهندسی یک بافت مصنوعی panacreatic از سلولهای بنیادی بیماران با استفاده از اصول زیست شناسی سنتتیک و مهندسی بافت می باشد.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی چالمرز سوئد

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی چالمرز سوئد برای رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مهندسی برق، خودرو، کنترل و مکاترونیک و مکانیک کاربردی با هدف پشتیبانی مالی از دانشجویان بااستعداد بین المللی است.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه ادینبورگ اسکاتلند

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه ادینبورگ اسکاتلند برای رشته های ادبیات و زبان شناسی با هدف ارائه فرصتی برای محققان و هنرمندان برای رشد و اعتلا در مقیاس های جهانی می باشد.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی تالین استونی

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی تالین استونی برای رشته های فناوری اطلاعات، اقتصاد، علوم دریایی، مدیریت کسب و کار، علوم پایه و فنی مهندسی با هدف پرورش محققان علاقمند و بلندپرواز در حوزه فنی مهندسی و فناوری اطلاعات و اقتصاد و کسب و کار می باشد.

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه تیانجین چین

ورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه تیانجین چین برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

بورسیه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه فنی خاور میانه ترکیه

بورسیه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه فنی خاور میانه ترکیه برای رشته های معماری، علوم زیستی، روانشناسی، جامعه شناسی، ریاضیات و اقتصاد، مدیریت کسب و کار، آموزش، فنی مهندسی، علوم طبیعی، زبان و ادبیات انگلیسی و زبان ترکی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان جوان بین المللی است.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه فدریشن استرالیا

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه فدریشن استرالیا برای رشته های علوم انسانی و اجتماعی، کسب و کار، فنی مهندسی، آموزش، فناوری اطلاعات، پرستاری و مامایی، بهداشت حرفه ای، هنرهای نمایشی، روانشناسی، ریاضیات و علوم پایه و تربیت بدنی با هدف تشویق و پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی است.