دوره ها

همه وام تحصیلی رشته دستیاری تحقیقاتی بورسیه‌های ویژه سازمانها و بنیادها جوایز علمی کتابداری خبرنگاری مد هوافضا مهمانداری سینما باستان شناسی ادبیات تغذیه موسیقی تبلیغات معماری روابط عمومی تاریخ فلوشیپ زبانهای خارجی کشاورزی طراحی جغرافیا فلسفه حسابداری پرستاری MBA جامعه شناسی هنر انفورماتیک حقوق ریاضیات بازرگانی شیمی فیزیک انواع بورسیه اقتصاد سایر زیست شناسی پزشکی کمک هزینه مدیریت علوم کامپیوتر علوم انسانی علوم اجتماعی بورسیه های تحصیلی علوم پایه فنی مهندسی

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD وزارت آموزش و علوم روسیه

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD وزارت آموزش و علوم روسیه برای رشته های پزشکی، علوم کامپیوتر، علوم طبیعی، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان انگلیسی، شیمی، اقتصاد، فنی مهندسی و علوم تربیتی با هدف ارائه فرصتهای متعدد برای پیشرفت در عرصه آموزش و پژوهش جهانی برای دانشجویان و محققان نخبه می باشد.

بورسیه­ های کارشناسی ارشد کالج فیتزویلیام دانشگاه کمبریج

بورسیه­ های کارشناسی ارشد کالج فیتزویلیام دانشگاه کمبریج انگلستان با هدف ارائه فرصتی برای تحصیل در محیطی دوستانه با رویکرد بین المللی و پویا به آموزش می باشد.

بورسیه های Post-Doc موسسه فناوری سلطنتی KTH

بورسیه های Post-Doc موسسه فناوری سلطنتی KTH سوئد برای رشته های جبر، آمار، منطق، تئوری اعداد، تئوری احتمال، هندسه، توپولوژی و ریاضیات کاربردی با هدف پشتیبانی از محققان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت با تمرکز بر ریاضیات می باشد.

بورسیه ­های PhD موسسه Vienna Biocenter اتریش

بورسیه ­های PhD موسسه Vienna Biocenter اتریش برای رشته های ژنتیک، رادیولوژی، زیست پزشکی، Neuroscience، ایمونولوژی، بیوفیزیک و زیست شناسی رایانشی و تکاملی با هدف ارائه فرصت های پژوهشی بی نظیر در حوزه علوم زیستی برای محققان بااستعداد و بلندپرواز بین المللی می باشد

بورسیه­ های PhD موسسه ماکس پلانک آلمان

بورسیه­ های PhD موسسه ماکس پلانک آلمان برای رشته های روانشناسی کاربردی، نورولوژی، روانشناسی شناختی، Neurolinguistics و Neuroscience با هدف جذب و پرورش دانشمندان مستقل، باانگیزه و بااستعدادی است که مایل به توسعه دانش و تجارب تحقیقاتی خود در حوزه Neuroscience شناختی و سایر علوم شناختی می باشند.

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه فنی کوئینزلند استرالیا

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه فنی کوئینزلند استرالیا برای رشته علوم تربیتی و آموزشی با هدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت و ارتقاء توانایی های کاربردی و پژوهشی در حوزه علوم تربیتی می باشد.

بورسیه های PhD موسسه هانس کنول آلمان

بورسیه های PhD موسسه هانس کنول آلمان برای رشته های بیوانفورماتیک، ریاضیات کاربردی، یادگیری ماشین، ریاضیات رایانشی و زیست شناسی سیستم ها با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

بورسیه­ های PhD موسسه ماکس پلانک آلمان

بورسیه­ های PhD موسسه ماکس پلانک آلمان برای رشته های شیمی پزشکی، بیوشیمی، بیوفیزیک، زیست شناسی ساختاری، زیست شناسی سیستم ها و زیست شناسی سلولی مولکولی با هدف پرورش نسل جدید از دانشمندان با علاقه و اشتیاق بسیار به تحقیقات بین رشته ای زیست شناسی، شیمی و فیزیک می باشد.