کانادا

جولای
22

بورسیه های دانشگاه آلبرتا

بورسیه های دانشگاه آلبرتا برای رشته‌های اکولوژی بیولوژی محیط زیست با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
جولای
11

بورسیه های دانشگاه شربروک

بورسیه های دانشگاه شربروک کانادا برای رشته های علوم و مهندسی کامپیوتر فناوری اطلاعات و مهندسی برق با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
ژوئن
22

بورسیه های دانشگاه کارلتون

نام بورسیه: بورسیه های دانشگاه کارلتون برای رشته های مهندسی مکانیک، علوم و مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات کشور اعطا کننده: کانادا(اطلاعات تحصیلی کانادا) سازمان اعطا کننده: توسط دکتر تیانهائو وَنگ موضوع/رشته بورسیه: مهندسی مکانیک علوم و مهندسی کامپیوتر فناوری اطلاعات مقطع تحصیلی: دکتری خلاصه بورسیه: هدف از این برنامه بورسیه، پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی […]

توسط نویسنده |
جزئیات
مه
24

بورسیه های دانشگاه بریتیش کلمبیا

بورسیه های دانشگاه بریتیش کلمبیا برای رشته های مهندسی عمران، مهندسی آب، زمین‌ شناسی، منابع طبیعی، محیط زیست، جغرافیا، جنگل‌داری، آمار، ریاضیات کاربردی با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
مه
05

بورسیه های دانشگاه فناوری ای‌تی‌اس

بورسیه های دانشگاه فناوری ای‌تی‌اس برای رشته های مهندسی برق، علوم و مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
مارس
30

بورسیه های دانشگاه واترلو کانادا

بورسیه های دانشگاه واترلو کانادا برای رشته های مهندسی برق، فیزیک و فیزیک کاربردی با هدف شتیبانی از محققان با استعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مارس
14

بورسیه های PHD دانشگاه مک‌مستر

بورسیه های PHD دانشگاه مک‌مستر کانادا برای رشته های مهندسی مواد و فیزیک با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مارس
14

بورسیه های دانشگاه آلبرتا

بورسیه های دانشگاه آلبرتا برای رشته های مهندسی مکانیک، مکاترونیک، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، ریاضی (بهینه‌سازی و آمار) با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات