فرانسه

فروردین
۰۸

بورسیه ­های Post-doc موسسه (IGBMC) فرانسه

بورسیه ­های Post-doc موسسه (IGBMC) فرانسه برای رشته های آنکولوژی، ایمونولوژی، ژنتیک و زیست شناسی سلولی با هدف توسعه رویکردهای سلولی نوآورانه برای مطالعه نمونه های مهم و متنوع کارسیون های سلولی کلیوی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۰۷

بورسیه­ های Post-doc موسسه تحقیقاتی اکتشاف دریای فرانسه

بورسیه­ های Post-doc موسسه تحقیقاتی اکتشاف دریای فرانسه برای رشته های هیدرولوژی، مکانیک سیالات، زمین شناسی دریایی و دینامیک سیالات با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با تمرکز بر مطالعات دریا می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۱۳

بورسیه­ های PhD کالج MINES ParisTech فرانسه

 بورسیه­ های PhD کالج MINES ParisTech فرانسه برای رشته های مهندسی مواد، متالورژی و مکانیک با هدف ارائه یک آموزش باکیفیت و مبتنی بر پروژه در یک محیط بین المللی و جو صمیمانه می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۱۲

بورسیه ­های PhD دانشگاه استراسبورگ فرانسه

بورسیه ­های PhD دانشگاه استراسبورگ فرانسه برای رشته علوم کامپیوتر با هدف پشتیبانی از محققان جوان و بااستعداد در یک محیط آموزشی باکیفیت حاصل همکاری نزدیک متخصصان و اساتید می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مهر
۰۴

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه علوم سیاسی پاریس فرانسه

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه علوم سیاسی پاریس فرانسه برای رشته علوم سیاسی با هدف ارائه فرصت های تحقیقاتی غنی در حوزه علوم سیاسیی و طبیعی به دانشجویان و محققان باانگیزه می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۰۴

بورسیه های post-doc موسسه CEA Tech فرانسه

بورسیه های post-doc موسسه CEA Tech فرانسه برای رشته های نانوفتونیک، رادیولوژی و فتونیک با هدف بررسی چالش های بزرگ آینده در حوزه نانوفتونیک و پژوهش در این حوزه می باشد.  

توسط مریم مروی |
جزئیات
مرداد
۱۳

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه علوم سیاسی پاریس

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه علوم سیاسی پاریس فرانسه برای رشته های روابط بین الملل، حقوق، برنامه ریزی شهری، بازاریابی و مدیریت نوآوری و تحول دیجیتال با هدف ارائه فرصت های پژوهشی برای دانشجویان و هنرمندان مشتاق حضور در محیطهای بین المللی با تمرکز بر علوم اجتماعی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اردیبهشت
۲۹

بورسیه های PhD موسسه IMobS3 فرانسه

بورسیه های PhD موسسه IMobS3 فرانسه برای رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، هوش مصنوعی، شبکه عصبی مصنوعی، یادگیری ماشین و پردازش تصویر با هدف توسعه یک دوربین هوشمند با ادغام حسگرهای متعدد بر پایه اصول مهندسی کامپیوتر و برق می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات