فنلاند

فروردین
۰۷

بورسیه­ های Post-doc دانشگاه آلتوی فنلاند

بورسیه­ های Post-doc دانشگاه آلتوی فنلاند برای رشته های الکترومغناطیس، نانوتکنولوژی، فیزیک پلاسما و الکترونیک با هدف ارائه فرصتی برای مشارکت در توسعه دستگاه های رایانشی آنالوگ با کارایی مصرف انرژی به محققان باانگیزه می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
بهمن
۱۶

بورسیه های Post-doc دانشگاه آلتوی فنلاند

بورسیه های Post-doc دانشگاه آلتوی فنلاند برای رشته های اخترفیزیک، کیهان شناسی و مهندسی هوافضا با هدف
ارائه فرصتی برای محققان نخبه به منظور رشد و اعتلا در مقیاس های جهانی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
دی
۱۰

بورسیه­ های PhD و Post-doc موسسه منابع طبیعی فنلاند

بورسیه­ های PhD و Post-doc موسسه منابع طبیعی فنلاند (Luke) برای رشته های جنگلداری و علوم محیط زیست با هدف ارائه یک تجربه پژوهشی منحصربفرد به محققان نخبه است که حوزه های بسیاری از علوم محیط زیست و جنگلداری را با هدف خلق تاثیری متحول کننده در محیط زیست پیوند می دهد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مهر
۰۳

بورسیه های Post-doctoral دانشگاه هلسینکی فنلاند

بورسیه های Post-doctoral دانشگاه هلسینکی فنلاند برای رشته های بیوانفورماتیک و زیست شناسی محاسباتی با هدف ارائه فرصت های پژوهشی و آموزشی در حوزه های الگوریتم های گراف، بهینه سازی ترکیبی، ساختارهای داده ای کارآمد و بیوانفورماتیک به محققان نخبه بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
تیر
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد آژانس ملی آموزش فنلاند

بورسیه های کارشناسی ارشد آژانس ملی آموزش فنلاند برای تمامی رشته ها با هدف ارائه یک محیط دانشجویی پویا، متنوع و در حال رشد به دانشجویان نخبه بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۲

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی فنلاند

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی فنلاند برای رشته های کشاورزی، کامپیوتر، علوم پایه، علوم زیستی و علوم انسانی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در دستیابی به اهداف حرفه ای آنهاست.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۱۵

بورسیه های PhD دانشگاه آلتوی فنلاند

بورسیه های PhD دانشگاه آلتوی فنلاند برای رشته های توسعه نرم افزار، اتوماسیون صنعتی، فناوری اطلاعات، مکاترونیک و رباتیک با هدف توسعه و اثبات راهکارهایی برای ارتقاء انعطاف پذیری سیستم های تولید می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های PhD دانشگاه اولو

بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته های مهندسی زیستی، نانوبیولوژی، نوروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و آنکولوژی مولکولی با هدف پرورش محققان بااستعداد بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات