فنلاند

تیر
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد آژانس ملی آموزش فنلاند

بورسیه های کارشناسی ارشد آژانس ملی آموزش فنلاند برای تمامی رشته ها با هدف ارائه یک محیط دانشجویی پویا، متنوع و در حال رشد به دانشجویان نخبه بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۲

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی فنلاند

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی فنلاند برای رشته های کشاورزی، کامپیوتر، علوم پایه، علوم زیستی و علوم انسانی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در دستیابی به اهداف حرفه ای آنهاست.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۱۵

بورسیه های PhD دانشگاه آلتوی فنلاند

بورسیه های PhD دانشگاه آلتوی فنلاند برای رشته های توسعه نرم افزار، اتوماسیون صنعتی، فناوری اطلاعات، مکاترونیک و رباتیک با هدف توسعه و اثبات راهکارهایی برای ارتقاء انعطاف پذیری سیستم های تولید می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های PhD دانشگاه اولو

بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته های مهندسی زیستی، نانوبیولوژی، نوروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و آنکولوژی مولکولی با هدف پرورش محققان بااستعداد بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۲۷

فلوشیپ های post-doctoral دانشگاه ییواسکیلای فنلاند برای رشته موسیقی شناسی

فلوشیپ های post-doctoral دانشگاه ییواسکیلای فنلاند برای رشته موسیقی شناسی با هدف پشتیبانی از محققان بین المللی بااستعداد می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۲۰

 بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته فیزیک کوانتوم

بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته فیزیک کوانتوم با هدف پشتیبانی از محققان باانگیزه و سختکوش در حوزه فیزیک کوانتوم است.

توسط ذکیه فتحی |
جزئیات
اسفند
۱۴

بورسیه‌های Post-doctoral موسسه مطالعات پیشرفته تورکو- فنلاند برای رشته های حقوق، جامعه شناسی، آموزش و علوم انسانی

بورسیه‌های Post-doctoral موسسه مطالعات پیشرفته تورکو- فنلاند که هدف از این برنامه بورسیه، تولید دانشمندان کنجکاو و توانمند با ذهنی باز است

توسط sadroddin |
جزئیات
دی
۱۶

بورسیه های کارشناسی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی Seinajoki برای رشته‌های فنی مهندسی، پزشکی، مدیریت، مهمانداری و علوم اجتماعی

جدیدترین بورسیه های کارشناسی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  Seinajoki برای رشته‌های فنی مهندسی، پزشکی، مدیریت، مهمانداری و علوم اجتماعی

توسط نوین بورسیه |
جزئیات