فنلاند

خرداد
۱۲

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی فنلاند

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هلسینکی فنلاند برای رشته های کشاورزی، کامپیوتر، علوم پایه، علوم زیستی و علوم انسانی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در دستیابی به اهداف حرفه ای آنهاست.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۱۵

بورسیه های PhD دانشگاه آلتوی فنلاند

بورسیه های PhD دانشگاه آلتوی فنلاند برای رشته های توسعه نرم افزار، اتوماسیون صنعتی، فناوری اطلاعات، مکاترونیک و رباتیک با هدف توسعه و اثبات راهکارهایی برای ارتقاء انعطاف پذیری سیستم های تولید می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های PhD دانشگاه اولو

بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته های مهندسی زیستی، نانوبیولوژی، نوروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و آنکولوژی مولکولی با هدف پرورش محققان بااستعداد بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۲۷

فلوشیپ های post-doctoral دانشگاه ییواسکیلای فنلاند برای رشته موسیقی شناسی

فلوشیپ های post-doctoral دانشگاه ییواسکیلای فنلاند برای رشته موسیقی شناسی با هدف پشتیبانی از محققان بین المللی بااستعداد می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۲۰

 بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته فیزیک کوانتوم

بورسیه های PhD دانشگاه اولو فنلاند برای رشته فیزیک کوانتوم با هدف پشتیبانی از محققان باانگیزه و سختکوش در حوزه فیزیک کوانتوم است.

توسط ذکیه فتحی |
جزئیات
اسفند
۱۴

بورسیه‌های Post-doctoral موسسه مطالعات پیشرفته تورکو- فنلاند برای رشته های حقوق، جامعه شناسی، آموزش و علوم انسانی

بورسیه‌های Post-doctoral موسسه مطالعات پیشرفته تورکو- فنلاند که هدف از این برنامه بورسیه، تولید دانشمندان کنجکاو و توانمند با ذهنی باز است

توسط sadroddin |
جزئیات
دی
۱۶

بورسیه های کارشناسی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی Seinajoki برای رشته‌های فنی مهندسی، پزشکی، مدیریت، مهمانداری و علوم اجتماعی

جدیدترین بورسیه های کارشناسی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی  Seinajoki برای رشته‌های فنی مهندسی، پزشکی، مدیریت، مهمانداری و علوم اجتماعی

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
آذر
۱۳

فلوشیپ post-doctoral دانشکده داروسازی دانشگاه هلسینکی فنلاند

دانشگاه هلینسکی فنلاند بورسیه های جدیدی در رشته داروسازی و برای مقطع post-doctoral معرفی کرد که در ادامه به بررسی این بورسیه میپردازیم.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات