دوره ها

همه وام تحصیلی رشته دستیاری تحقیقاتی بورسیه‌های ویژه سازمانها و بنیادها جوایز علمی کتابداری خبرنگاری هوافضا مد مهمانداری سینما باستان شناسی ادبیات موسیقی تبلیغات تغذیه معماری تاریخ روابط عمومی زبانهای خارجی جغرافیا فلوشیپ طراحی کشاورزی پرستاری حسابداری فلسفه MBA هنر جامعه شناسی ریاضیات انفورماتیک حقوق شیمی بازرگانی فیزیک اقتصاد زیست شناسی انواع بورسیه سایر مدیریت پزشکی علوم کامپیوتر کمک هزینه علوم انسانی علوم اجتماعی علوم پایه فنی مهندسی بورسیه های تحصیلی

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD ائتلاف سازمانهای علمی بین المللی چین

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD ائتلاف سازمانهای علمی بین المللی چین (ANSO) برای تمامی رشته ها با هدف پشتیبانی از محققان و دانشجویان جوان برای تحصیلات تکمیلی در کالج ها یا دانشکده های منتخب ANSO در چین می باشد.

بورسیه­ های Post-doc شورای تحقیقات ملی کانادا

بورسیه­ های Post-doc شورای تحقیقات ملی کانادا برای رشته های نانوتکنولوژی، اپتیک، فیزیک کوانتوم، فتونیک و الکترونیک با هدف پشتیبانی از محققان جوان و بااستعداد است.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه مک گیل کانادا

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه مک گیل کانادا برای رشته MBA با هدف پرورش محققان علاقمند و بلندپرواز از سرتاسر جهان در حوزه تحقیقات کسب و کار و مدیریت می باشد.

بورسیه های PhD دانشگاه لیدز انگلستان

بورسیه های PhD دانشگاه لیدز انگلستان برای رشته اقتصاد با هدف پرورش دانشجویان نخبه برای یادگیری نتایج بلندمدت خط مشی های اقتصادی و مهارتهایی است که به آنها کمک می کند در این حوزه برجسته شوند.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه اومیای سوئد

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه اومیای سوئد برای رشته بهداشت عمومی با هدف پشتیبانی از محققان جوان و باانگیزه برای کسب دانش پیشرفته و تخصصی در حوزه بهداشت عمومی می باشد.

بورسیه­ های post-doctoral دانشگاه هیدلشیم آلمان

بورسیه­ های post-doctoral دانشگاه هیدلشیم آلمان برای رشته یادگیری ماشین با هدف پشتیبانی از محققان جوان و بااستعداد در یک محیط آموزشی باکیفیت حاصل همکاری نزدیک متخصصان و اساتید یادگیری ماشین می باشد.

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه موناش استرالیا

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه موناش استرالیا برای رشته های فنی مهندسی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بین المللی با پتانسیل و علاقه به ادامه تحصیل در حوزه فنی مهندسی در استرالیا می باشد.

بورسیه های PhD دانشگاه برمن آلمان

بورسیه های PhD دانشگاه برمن آلمان برای رشته های روانشناسی، جامعه شناسی و علوم سیاسی با هدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت در حوزه های روانشناسی، جامعه شناسی و علوم سیاسی می باشد.