دانشگاه مموریال نیوفاندلند

Memorial University of Newfoundland

تلاقی قدمت، کیفیت و شایسته سالاری در آموزش عالی کانادا

دانشگاه مموریال به یادگیری تجربی و دانشجو-محور در سبک ها و شیوه های متنوع پایبند است. این دانشگاه دارای چندین پردیس اصلی در مناطق مختلف ایالت از جمله

St. John`s و Corner Brook در نیوفاندلند و همچنین Happy Valley-Goose Bay در لابرادور و Harlow در انگلند می باشد.

امروزه حدود 19 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که گستره وسیعی از برنامه های تحصیلی را پوشش می دهد.

یکی از مزایای مهم این دانشگاه این است که در کنار کیفیت بالای آموزش و دارا بودن رتبه 100 تا 200 در بسیاری از حوزه های علمی در سطح جهان، دارای شهریه بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر دانشگاه های کانادایی می باشد. دانشگاه مموریال حتی به دانشجویان واجد شرایط بورسیه های رقابتی برای پوشش هزینه های تحصیل، زندگی و پژوهش اعطا می کند.

قرارگیری در ایالت نیوفاندلند که برنامه جذاب مهاجرتی Atlantic Immigration Pilot را ارائه می کند نیز بر مزایای تحصیل در دانشگاه مموریال می افزاید چرا که دانشجویان این دانشگاه می توانند پس از فراغت از تحصیل برای اقامت دائم و اشتغال خود در کانادا از مزایای ویژه این برنامه مهاجرتی بهره مند شوند.

با جیب خالی                                 پز عالی بدهید

  • پایین ترین شهریه در کانادا
  • هزینه های زندگی پایین
  • بورسیه و کمک های مالی بسیار
  • رنکینگ بالای جهانی
  • برنامه های آموزشی منحصربفرد
  • ورود آسان به بازار کار و اخذ اقامت دائم کانادا

از جمله مزیت های این دانشگاه می باشد .

در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷، تقریبا ۱۸۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی از پشتیبانی مالی بیش از ۲۲ میلیون دلار بهره مند شدند. میزان کمک مالی بسته به صلاحیت ها و شایستگی های دانشجو و همچنین رشته های تحصیلی متفاوت است و تا حدود ۱۵ هزار دلار و حتی بیشتر قابل اعطا می باشد.

مدت بهره مندی از کمک های مالی هم از یک سال تا کل مدت تحصیل کارشناسی ارشد یا PhD متغیر است و به شایستگی ها و سوابق تحصیلی متقاضی و همچنین عملکرد او در طی مدت تحصیل در مموریال بستگی دارد.

جدا از بورسیه ها و کمک های مالی داخلی، دانشگاه مموریال برای اقدام جهت بورسیه ها، جوایز و فلوشیپ های خارج از دانشگاه نیز دانشجویان را پشتیبانی می نماید.

البته دانشگاه مموریال همه ساله تعدادی بورسیه ورودی نیز به دانشجویان نخبه بین المللی اعطا می کند. غیر از گزینه های کمک مالی و بورسیه، دانشگاه مموریال انواع مختلفی وام دانشجویی نیز به دانشجویان واجد شرایط اعطا می کند.

گروه پارسیان بعنوان تنها نماینده رسمی دانشگاه مموریال نیوفاندلند در ایران از متقاضیان علاقمند به تحصیل در کانادا برای مشاوره و ثبت نام دعوت بعمل می آورد.

 

 

لیست رشته‌های دانشگاه مموریال  

 

درخواست بررسی مدارک برای این دانشگاه

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, Max. file size: 4 MB.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *