سوئد

ژوئن
27

بورسیه های موسسه فناوری سلطنتی KTH

بورسیه های موسسه فناوری سلطنتی KTH سوئد برای رشته های مهندسی خودروسازی و مهندسی سیستم های خودرو با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف تحصیلی و پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مارس
30

بورسیه های موسسه فناوری سلطنتی KTH سوئد

بورسیه های موسسه فناوری سلطنتی KTH سوئد برای رشته های انفورماتیک و علوم محیط زیست با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
فوریه
19

بورسیه های دانشگاه یونشوپینگ

بورسیه های دانشگاه یونشوپینگ برای رشته های اقتصاد رفتاری، مدیریت کسب و کار، اقتصاد کسب و کار، کارآفرینی، اقتصاد بین الملل، مدیریت، اقتصاد کلان، مدیریت استراتژیک و مدیریت زنجیره تامین با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
فوریه
16

بورسیه های دانشگاه صنعتی چالمرز

بورسیه های دانشگاه صنعتی چالمرز با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
جولای
03

بورسیه های موسسه فناوری سلطنتی KTH سوئد

نام بورسیه: بورسیه های موسسه فناوری سلطنتی KTH سوئد برای رشته های موسیقی، هوش مصنوعی، فناوری زبان، یادگیری ماشین، علوم رایانشی و زبانهای برنامه نویسی کشور اعطا کننده: سوئد(اطلاعات تحصیلی سوئد) سازمان اعطا کننده: KTH Royal Institute of Technology موضوع/رشته بورسیه: موسیقی هوش مصنوعی فناوری زبان یادگیری ماشین علوم رایانشی زبانهای برنامه نویسی مقطع تحصیلی: PhD خلاصه بورسیه: هدف از این برنامه […]

توسط نویسنده |
جزئیات
ژوئن
30

بورسیه های دانشگاه اومئوی سوئد

بورسیه های دانشگاه اومئوی سوئد برای رشته های سیاست تطبیقی، رایانش در علوم اجتماعی، تعامل انسان-کامپیوتر، خط مشی عمومی، فناوری اطلاعات و سیاست و هوش مصنوعی با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
ژوئن
16

بورسیه های دانشگاه فنی چالمرز

بورسیه های دانشگاه فنی چالمرز سوئد برای رشته های شیمی ارگانیک و شیمی مواد با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
ژوئن
15

بورسیه های موسسه فنی سلطنتی KTH

بورسیه های موسسه فنی سلطنتی KTH سوئد برای رشته های یادگیری ماشین، الگوریتم ها و امنیت سایبری با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات