مالزی

ژوئن
25

بورسیه های دانشگاه USCI

بورسیه های دانشگاه USCI مالزی برای تمامی رشته ها با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف تحصیلی و پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
ژوئن
07

بورسیه های تحصیلی دانشگاه مالایا مالزی

بورسیه های تحصیلی دانشگاه مالایا مالزی برای رشته های ارائه شده توسط دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و PhD با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف تحصیلی و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
اکتبر
13

بورسیه های دانشگاه فناوری و نوآوری آسیا پسیفیک

نام بورسیه: بورسیه های دانشگاه فناوری و نوآوری آسیا پسیفیک کشور اعطا کننده: مالزی سازمان اعطا کننده: Asia Pacific University of Technology and Innovation موضوع/رشته بورسیه: رباتیک امنیت سایبری هوش مصنوعی اینترنت اشیا نوآوری و کارآفرینی پایداری مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد و PhD خلاصه بورسیه: هدف از این برنامه بورسیه، پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه […]

توسط نویسنده |
جزئیات
اکتبر
27

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه موناش مالزی

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه موناش مالزی برای رشته های Neuroscience، بهداشت روانی، بهداشت عمومی، بهداشت دیجیتال، تغذیه، میکروبیوم و نوروفارموکولوژی با هدف پشتیبانی از محققان و دانشجویان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
سپتامبر
17

بورسیه های کارشناسی دانشگاه هریوت-وات مالزی برای رشته مهندسی نفت

بورسیه های کارشناسی دانشگاه هریوت-وات مالزی برای رشته مهندسی نفت با هدف پشتیبانی دانشجویان بین المللی بااستعداد می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
فوریه
28

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه فنی Asia Pacific مالزی برای رشته های فناوری اطلاعات، کسب و کار، مدیریت و حسابداری

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه فنی Asia Pacific مالزی که هدف از این برنامه بورسیه، تأمین کمکی مالی برای دانشجویان بین المللی است.

توسط نویسنده |
جزئیات