مجارستان

مارس
02

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه CEU مجارستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه CEU مجارستان برای رشته های تاریخ، مطالعات جنسیت، اقتصاد، حقوق بشر، روابط بین الملل، فلسفه، علوم سیاسی، مردم شناسی، مدیریت کسب و کار، علوم محیط زیست، مدیریت فناوری، ریاضیات با هدف پشتیبانی از محققان جوان و باانگیزه برای توسعه مهارتها، دانش، تفکر انتقادی و شبکه سازی حرفه ای آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
ژانویه
30

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه پانونیای مجارستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه پانونیای مجارستان برای رشته مطالعات بین الملل با هدف تشویق و پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی برای دنبال کردن رویاهایشان در جهان می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
جولای
25

فلوشیپ های post-doctoral مرکز مطالعات پیشرفته دانشگاه اروپایی مرکزی در مجارستان برای رشته های علوم اجتماعی و انسانی

فلوشیپ های post-doctoral مرکز مطالعات پیشرفته دانشگاه اروپایی مرکزی در مجارستان برای رشته های علوم اجتماعی و انسانی با هدف پشتیبانی مالی از محققان جوان و بااستعداد است.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
ژانویه
29

بورسیه های MBA دانشکده کسب‌و‌کار بین‌الملل مجارستان

بورسیه های MBA دانشکده کسب‌و‌کار بین‌الملل مجارستان در مقطع کارشناسی ارشد و با هدف پشتیبانی دانشجویان تحصیلات تکمیلی بااستعداد ارائه شده است.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
نوامبر
16

بورسیه های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه Central European University مجارستان برای رشته های فلسفه، تاریخ، حقوق و روابط بین الملل

تعدادی بورسیه کارشناسی و کارشناسی ارشد جدید در دانشگاه Central European University مجارستان در رشته های زیادی اعلام شدند.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
10

جوایز رهبری بنیاد جامعه باز (Open Society Foundation)

جایزه رهبری جامعه باز، امکان تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد را برای افرادی با سوابق و دستاوردهای حرفه ای و آموزشی درخشان و تعهد عمیق به تغییرات اجتماعی مثبت در جوامع شان فراهم می کند.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات