چین

ژوئن
02

بورسیه های دانشگاه شیان جیاوتونگ

بورسیه های دانشگاه شیان جیاوتونگ-لیورپول چین برای رشته های مهندسی عمران، مکانیک و مواد با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
اکتبر
21

بورسیه­ های Post-Doc دانشگاه علوم و فناوری الکترونیک چین

بورسیه­ های Post-Doc دانشگاه علوم و فناوری الکترونیک چین برای رشته های الکتروشیمی، شیمی مولکولی و شیمی تئوری با هدف پرورش نسل جدید از دانشمندان با علاقه و اشتیاق بسیار به تحقیقات بین رشته ای الکترونیک و شیمی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آگوست
16

بورسیه­ های PhD دانشگاه ناتینگهام نینگبو چین

بورسیه­ های PhD دانشگاه ناتینگهام نینگبو چین برای رشته جغرافیای فیزیکی با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با تمرکز بر جغرافیا می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
جولای
16

بورسیه­ های PhD موسسه فناوری پکن چین

بورسیه­ های PhD موسسه فناوری پکن چین برای رشته های اپتیک و فیزیک با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با نگرش نوآورانه می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مه
31

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کشاورزی هواژانگ

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کشاورزی هواژانگ چین برای رشته های کشاورزی، جنگلداری، شیلات، فنی مهندسی، علوم زیستی، محیط زیست، علوم دامی و دامپزشکی، صنایع غذایی، مدیریت و اقتصاد، علوم پایه، علوم انسانی و اجتماعی و انفورماتیک با هدف ارائه یک محیط دوستانه برای پرورش فردی و آکادمیک دانشجویان نخبه می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مه
12

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه سوچو چین

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه سوچو چین برای رشته های حقوق، کسب و کار، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، علوم پایه، زبانهای خارجی، علوم انسانی و علوم اجتماعی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی برای پیشرفت در خط مقدم جهان حرفه ای و ارتقاء شانس های اشتغال برای آنان می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
18

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه شاندونگ چین

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه شاندونگ چین برای رشته مدیریت پروژه بین الملل با هدف پشتیبانی از محققان نخبه علاقه مند برای پیوستن به جامعه کسب و کار بین الملل می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
دسامبر
03

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه تیانجین چین

ورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه تیانجین چین برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات