چین

مه
04

بورسیه های دانشگاه علم و فناوری جیانگسو

بورسیه های دانشگاه علم و فناوری جیانگسوی چین برای کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
فوریه
16

بورسیه های دانشگاه یونان نرمال چین

بورسیه های دانشگاه یونان نرمال چین با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
ژانویه
17

بورسیه های دانشگاه شاندونگ چین

بورسیه های دانشگاه شاندونگ چین با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف تحصیلی و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
ژوئن
02

بورسیه های دانشگاه شیان جیاوتونگ

بورسیه های دانشگاه شیان جیاوتونگ-لیورپول چین برای رشته های مهندسی عمران، مکانیک و مواد با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
اکتبر
21

بورسیه­ های Post-Doc دانشگاه علوم و فناوری الکترونیک چین

بورسیه­ های Post-Doc دانشگاه علوم و فناوری الکترونیک چین برای رشته های الکتروشیمی، شیمی مولکولی و شیمی تئوری با هدف پرورش نسل جدید از دانشمندان با علاقه و اشتیاق بسیار به تحقیقات بین رشته ای الکترونیک و شیمی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آگوست
16

بورسیه­ های PhD دانشگاه ناتینگهام نینگبو چین

بورسیه­ های PhD دانشگاه ناتینگهام نینگبو چین برای رشته جغرافیای فیزیکی با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با تمرکز بر جغرافیا می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
جولای
16

بورسیه­ های PhD موسسه فناوری پکن چین

بورسیه­ های PhD موسسه فناوری پکن چین برای رشته های اپتیک و فیزیک با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با نگرش نوآورانه می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مه
31

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کشاورزی هواژانگ

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کشاورزی هواژانگ چین برای رشته های کشاورزی، جنگلداری، شیلات، فنی مهندسی، علوم زیستی، محیط زیست، علوم دامی و دامپزشکی، صنایع غذایی، مدیریت و اقتصاد، علوم پایه، علوم انسانی و اجتماعی و انفورماتیک با هدف ارائه یک محیط دوستانه برای پرورش فردی و آکادمیک دانشجویان نخبه می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات