تایلند

آگوست
31

بورسیه ­های Post-Doctoral دانشگاه چولالونگ کورن تایلند

بورسیه ­های Post-Doctoral دانشگاه چولالونگ کورن تایلند برای رشته های توسعه محصول، مدیریت پروژه و طراحی محصول با هدف ارائه فرصت های پژوهشی بی نظیر برای محققان بااستعداد و بلندپرواز بین المللی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
جولای
14

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه چولالونگ کورن تایلند

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه چولالونگ کورن تایلند برای رشته های معماری و طراحی، کسب و کار، اقتصاد، فنی مهندسی، فناوری اطلاعات، علوم انسانی و علوم پایه با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آگوست
04

بورسیه هایPhD دانشگاه والایکلاک تایلند

بورسیه هایPhD دانشگاه والایکلاک تایلند برای رشته های مدیریت، فنی مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و علوم آزمایشگاهی با هدف ارائه بهترین پیشنهاد تحصیل در تایلند همراه با پشتیبانی همیشگی به محققان نخبه می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
04

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه فناوری آسیایی تایلند

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه فناوری آسیایی تایلند برای رشته مهندسی شیلات با هدف ارائه گستره ای از انتخاب ها برای پرورش توانمندی ها و علایق حرفه ای دانشجویان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
دسامبر
22

بورسیه های PhD موسسه NIDA تایلند

بورسیه های PhD موسسه NIDA تایلند برای رشته های علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی با هدف خلق یک محیط آموزشی مشوق دانشجویان برای توسعه توانایی های مشارکت در پیشبرد حوزه های علمی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
دسامبر
08

فلوشیپ های Post-doctoral مرکز MTEC تایلند

فلوشیپ های Post-doctoral مرکز MTEC تایلند برای رشته های مهندسی پزشکی، مواد، متالورژی، پلیمر و محیط زیست با هدف پشتیبانی از محققان نخبه و خلاق در حوزه فناوری های مواد و فلزات است.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
مارس
17

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه تاماسات تایلند برای رشته مطالعات آسیای شرقی

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه تاماسات تایلند با هدف پشتیبانی از دانشجویان بین المللی بااستعدادی است که مایلند درکی عمیق از آسیای شرقی کسب کنند.

توسط نویسنده |
جزئیات
فوریه
17

بورسیه های کارشناسی موسسه فنی بین المللی سیریندهورن تایلند برای رشته های فنی مهندسی

بورسیه های کارشناسی موسسه فنی بین المللی سیریندهورن تایلند که با هدف پرورش مهندسان و تکنسین های باانگیزه و مسلط بر فناوری های پیشرفته می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات