امارات

سپتامبر
11

بورسیه های دانشگاه محمد بن زاید

بورسیه های دانشگاه محمد بن زاید با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
آگوست
28

بورسیه های دانشگاه علوم و تکنولوژی خلیفه امارات

بورسیه های دانشگاه علوم و تکنولوژی خلیفه امارات با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
نوامبر
07

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه محمد بن زاید

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه محمد بن زاید امارات برای رشته هوش مصنوعی باهدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت و ارتقاء توانایی های کاربردی و پژوهشی در حوزه هوش مصنوعی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آگوست
26

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه امارات متحده عربی

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه امارات متحده عربی برای رشته های انرژی های تجدیدپذیر، مدیریت حمل و نقل، فناوری، آموزش و مدیریت منابع طبیعی با هدف ارائه بهترین پیشنهاد تحصیل در امارات متحده عربی همراه با پشتیبانی همیشگی به محققان نخبه می باشد.  

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
اکتبر
04

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral دانشگاه نیویورک ابوظبی امارات برای رشته های مردم شناسی، فلسفه، زبان فرانسه، تاریخ هنر، طراحی، فیلمسازی، موسیقی و تئاتر

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral دانشگاه نیویورک ابوظبی امارات برای رشته های مردم شناسی، فلسفه، زبان فرانسه، تاریخ هنر، طراحی، فیلمسازی، موسیقی و تئاتر با هدف کمک به ایجاد یک محیط تحقیقاتی پرانرژی و چندوجهی برای علوم انسانی و هنر می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
22

بورسیه های کارشناسی دانشگاه نیوساوث ولز- شعبه دوبی برای رشته مهندسی تعمیر هواپیما

نام بورسیه: بورسیه های کارشناسی دانشگاه نیوساوث ولز- شعبه دوبی برای رشته مهندسی تعمیر هواپیما کشور اعطا کننده: انگلستان (اطلاعات تحصیلی انگلستان) امارات سازمان اعطا کننده: دانشگاه نیوساوث ولز (University of New South Wales) دانشگاه نیوساوث ولز یک بازیگر کلیدی در آموزش عالی انگلستان و بریتانیا بوده و به سبب آوزش و نوآوری در حوزه مهندسی از شهرتی دیرینه برخوردار […]

توسط نویسنده |
جزئیات