امارات

ژوئن
20

بورسیه های تحصیلی دانشگاه امارات متحده عربی

بورسیه های تحصیلی دانشگاه امارات متحده عربی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف تحصیلی و پژوهشی آنها می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
18

بورسیه های دانشگاه کانادایی دبی امارات

بورسیه های دانشگاه کانادایی دبی امارات برای تمامی رشته ها با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
سپتامبر
11

بورسیه های دانشگاه محمد بن زاید

بورسیه های دانشگاه محمد بن زاید با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
آگوست
28

بورسیه های دانشگاه علوم و تکنولوژی خلیفه امارات

بورسیه های دانشگاه علوم و تکنولوژی خلیفه امارات با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف حرفه ای و پژوهشی آنها می باشد.

توسط نویسنده |
جزئیات
نوامبر
07

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه محمد بن زاید

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه محمد بن زاید امارات برای رشته هوش مصنوعی باهدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت و ارتقاء توانایی های کاربردی و پژوهشی در حوزه هوش مصنوعی می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آگوست
26

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه امارات متحده عربی

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه امارات متحده عربی برای رشته های انرژی های تجدیدپذیر، مدیریت حمل و نقل، فناوری، آموزش و مدیریت منابع طبیعی با هدف ارائه بهترین پیشنهاد تحصیل در امارات متحده عربی همراه با پشتیبانی همیشگی به محققان نخبه می باشد.  

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
اکتبر
04

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral دانشگاه نیویورک ابوظبی امارات برای رشته های مردم شناسی، فلسفه، زبان فرانسه، تاریخ هنر، طراحی، فیلمسازی، موسیقی و تئاتر

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral دانشگاه نیویورک ابوظبی امارات برای رشته های مردم شناسی، فلسفه، زبان فرانسه، تاریخ هنر، طراحی، فیلمسازی، موسیقی و تئاتر با هدف کمک به ایجاد یک محیط تحقیقاتی پرانرژی و چندوجهی برای علوم انسانی و هنر می باشد.

توسط بورسیه های نوین بورسیه |
جزئیات
آوریل
22

بورسیه های کارشناسی دانشگاه نیوساوث ولز- شعبه دوبی برای رشته مهندسی تعمیر هواپیما

نام بورسیه: بورسیه های کارشناسی دانشگاه نیوساوث ولز- شعبه دوبی برای رشته مهندسی تعمیر هواپیما کشور اعطا کننده: انگلستان (اطلاعات تحصیلی انگلستان) امارات سازمان اعطا کننده: دانشگاه نیوساوث ولز (University of New South Wales) دانشگاه نیوساوث ولز یک بازیگر کلیدی در آموزش عالی انگلستان و بریتانیا بوده و به سبب آوزش و نوآوری در حوزه مهندسی از شهرتی دیرینه برخوردار […]

توسط نویسنده |
جزئیات