درباره دانشگاه مموریال نیوفاندلند

تنها دانشگاه جامع تقریبا رایگان کانادا با بورسیه های تحصیلی بسیار

دانشگاه مموریال نیو فاندلند بعنوان تنها دانشگاه ایالت نیوفاندلند و لابرادور، تعهد ويژه ای به مردم این ایالت دارد. این دانشگاه که در سال ۱۹۲۵ میلادی بعنوان یادبودی برای اهالی نیوفاندلند که جان خود را در طی جنگ جهانی اول و منازعات پس از آن از دست داده اند تاسیس شده است، با الهام از این فداکاری های گذشته، برای ساختن آینده ای بهتر برای ایالت نیوفاندلند و لابرادور، کانادا و جهان می کوشد. اعتبار و قدمت این دانشگاه به میزانی است که حتی در اسناد مقرراتی دولت ایالت نیوفاندلند هم درباره نقش، مسئولیت ها، ساختار و سایر جنبه های اداری و آموزشی دانشگاه مموریال توضیح داده شده است.

در دانشگاه مموریال، بیش از ۱۸ هزار دانشجو از بیش از ۱۰۰ کشور جهان برای اکتشاف گرد هم می آیند. از ادبیات کلاسیک تا فناوری های پیشرفته، دانشگاه مموریال برنامه های مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دوره های منجر به گواهینامه و دیپلم را در چهار پردیس خود (St. John`s و Corner Brook در نیوفاندلند و همچنین Happy Valley-Goose Bay در لابرادور و Harlow در انگلستان) و همچنین به صورت آنلاین عرضه می کند. هنر، علوم پایه، آموزش، محیط زیست و پایداری، هنرهای زیبا، پزشکی، مهندسی و علوم کاربردی، کسب و کار، موسیقی، مطالعات دریایی، فناوری و ابزارهای اقیانوس سنجی، پرستاری، داروسازی و مددکاری اجتماعی از جمله حوزه های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه جامع دولتی می باشد.

دانشگاه مموریال به یادگیری تجربی و دانشجو_محور در سبک ها و شیوه های متنوع پایبند است. یکی از مزایای مهم این دانشگاه این است که در کنار کیفیت بالای آموزش و دارا بودن رتبه برتر جهانی در بسیاری از حوزه های علمی، دارای شهریه بسیار اندک در مقایسه با سایر دانشگاه های کانادایی می باشد و تحصیل در آن تقریبا رایگان است. دانشگاه مموریال حتی به دانشجویان واجد شرایط بورسیه های رقابتی و کمک هزینه های مالی و همچنین وام های تحصیلی متعدد برای پوشش هزینه های تحصیل، زندگی و پژوهش اعطا می کند.

قرارگیری در ایالت نیوفاندلند که برنامه جذاب مهاجرت استانی نیوفاندلند (NLPNP) و همچنین Atlantic Immigration Pilot (AIPP) را ارائه می کند نیز بر مزایای تحصیل در دانشگاه مموریال می افزاید چرا که دانشجویان این دانشگاه می توانند ضمن بهره مندی از استاندارد بالای زندگی در این ایالت با هزینه های پایین اسکان و زندگی، پس از فراغت از تحصیل برای اقامت دائم و اشتغال خود در کانادا از رده انحصاری این برنامه های مهاجرتی کانادا برای فارغ التحصیلان دانشگاه مموریال بهره مند شوند.

 

              با جیب خالی،                                                                             پز عالی                                                  بدهید!                                                         

پایین ترین شهریه در کانادا + هزینه های زندگی پایین+ بورسیه و کمک های مالی بسیار     رنکینگ بالای جهانی + برنامه های آموزشی منحصربفرد + ورود آسان به بازار کار و اخذ اقامت دائم کانادا

گروه پارسیان بعنوان تنها نماینده رسمی دانشگاه مموریال نیوفاندلند در ایران از متقاضیان علاقمند به تحصیل در این دانشگاه تراز اول، جامع و تقریبا رایگان کانادا برای مشاوره و ثبت نام دعوت بعمل می آورد.

 

لیست رشته‌های دانشگاه مموریال  

 

درخواست بررسی مدارک برای این دانشگاه

  • انواع فایل های مجاز : pdf, doc, docx.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *