دوره ها

همه وام تحصیلی رشته دستیاری تحقیقاتی بورسیه‌های ویژه سازمانها و بنیادها جوایز علمی کتابداری خبرنگاری مد هوافضا مهمانداری سینما باستان شناسی ادبیات موسیقی تغذیه تبلیغات معماری روابط عمومی تاریخ فلوشیپ زبانهای خارجی جغرافیا کشاورزی طراحی فلسفه حسابداری پرستاری MBA جامعه شناسی هنر انفورماتیک ریاضیات حقوق شیمی بازرگانی فیزیک انواع بورسیه اقتصاد زیست شناسی سایر مدیریت پزشکی کمک هزینه علوم کامپیوتر علوم انسانی علوم اجتماعی بورسیه های تحصیلی علوم پایه فنی مهندسی

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه چولالونگ کورن تایلند

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه چولالونگ کورن تایلند برای رشته های معماری و طراحی، کسب و کار، اقتصاد، فنی مهندسی، فناوری اطلاعات، علوم انسانی و علوم پایه با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

بورسیه های PhD دانشگاه دیکین استرالیا

بورسیه های PhD دانشگاه دیکین استرالیا برای رشته علوم محیط زیست با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت با تمرکز بر علوم محیط زیست است.

بورسیه­ های PhD دانشگاه ماستریخت هلند

بورسیه­ های PhD دانشگاه ماستریخت هلند برای رشته تاریخ با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی و حوزه تاریخ می باشد.

بورسیه­ های PhD دانشگاه University College Dublin

بورسیه­ های PhD دانشگاه University College Dublin ایرلند برای رشته های علوم غذایی، مهندسی صنایع غذایی و شیمی مواد غذایی با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی و حوزه علوم و صنایع غذایی می باشد.

بورسیه های PhD و Post-Doc دانشگاه وین اتریش

بورسیه های PhD و Post-Doc دانشگاه وین اتریش برای رشته زمین شناسی زیست محیطی با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت است.

بورسیه های Post-Doc دانشگاه فرایبورگ آلمان

بورسیه های Post-Doc دانشگاه فرایبورگ آلمان برای رشته های نورولوژی، Neuroscience، بیوشیمی، بیوانفورماتیک، ژنتیک، زیست شناسی تکاملی و زیست شناسی سلولی مولکولی با هدف ارائه محیطی برای دانشجویان و محققان نخبه جهت یادگیری از خلاق ترین و الهام بخش ترین اساتید بین المللی می باشد.

بورسیه ­های PhD موسسه CEA Tech فرانسه

بورسیه ­های PhD موسسه CEA Tech فرانسه برای رشته های مهندسی مواد، فناوری انرژی و مهندسی سیستم ها با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی و حوزه علوم و مهندسی مواد می باشد.

بورسیه ­های کارشناسی ارشد دانشگاه آکلند

بورسیه ­های کارشناسی ارشد دانشگاه آکلند نیوزلند برای رشته های فیزیولوژی، فارماکولوژی و زیست پزشکی با هدف آماده سازی دانشجویان برای یک بازار رقابتی و حرفه بین المللی در حوزه علوم پزشکی می باشد.