دوره ها

همه وام تحصیلی رشته دستیاری تحقیقاتی بورسیه‌های ویژه سازمانها و بنیادها جوایز علمی کتابداری خبرنگاری هوافضا مد مهمانداری سینما باستان شناسی ادبیات موسیقی تبلیغات تغذیه معماری تاریخ روابط عمومی زبانهای خارجی جغرافیا فلوشیپ کشاورزی طراحی فلسفه پرستاری حسابداری MBA هنر جامعه شناسی ریاضیات انفورماتیک حقوق شیمی بازرگانی فیزیک اقتصاد زیست شناسی انواع بورسیه سایر مدیریت علوم کامپیوتر پزشکی علوم انسانی علوم اجتماعی کمک هزینه علوم پایه فنی مهندسی بورسیه های تحصیلی

بورسیه های PhD موسسه تحقیقاتی Fraunhofer آلمان

بورسیه های PhD موسسه تحقیقاتی Fraunhofer آلمان برای رشته های مهندسی کامپیوتر، برق، مکانیک، الکترونیک، مخابرات، پردازش سیگنال و فیزیک مهندسی با هدف ارائه فرصت های منحصربفردی برای تحقیقات بین المللی در حوزه میان رشته ای کامپیوتر، برق و فیزیک می باشد.

بورسیه ­های PhD و Post-doc موسسه فیزیک ریزساختار ماکس پلانک آلمان

بورسیه ­های PhD و Post-doc موسسه فیزیک ریزساختار ماکس پلانک آلمان با هدف ارائه یک تجربه پژوهشی منحصربفرد به محققان نخبه است که حوزه های بسیاری از مهندسی و علوم پایه را با هدف خلق تاثیری متحول کننده در جامعه از طریق فناوری های خارق العاده پیوند می دهد.

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه موناش مالزی

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه موناش مالزی برای رشته های Neuroscience، بهداشت روانی، بهداشت عمومی، بهداشت دیجیتال، تغذیه، میکروبیوم و نوروفارموکولوژی با هدف پشتیبانی از محققان و دانشجویان بااستعداد بین المللی می باشد.

بورسیه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه علم و فناوری پکن چین

بورسیه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه علم و فناوری پکن چین برای رشته های فنی مهندسی، مدیریت و اقتصاد، علوم کامپیوتر، علوم اجتماعی و انسانی با هدف ارائه مهارتها و دانش ضروری به دانشجویان به منظور برنامه ریزی برای حرفه آینده و گذار موفقیت آمیز از زندگی دانشجویی به جهان حرفه ای کسب و کار می باشد.

بورسیه های PhD دانشکده اقتصاد برلین آلمان

بورسیه های PhD دانشکده اقتصاد برلین آلمان برای رشته های اقتصاد، حسابداری، امور مالی و مدیریت با هدف پشتیبانی مالی از محققان بااستعداد بین المللی در یک جامعه پژوهشی پویا با شبکه ای گسترده و ساختار آموزشی است که استعدادها را در ترکیبی منحصربفرد از سطوح بالای دانشگاهی و تحقیقات کاربردی توسعه می دهد.

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه لیدز انگلستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه لیدز انگلستان برای تمامی رشته ها با هدف پشتیبانی مالی از دانشجویان بااستعداد بین المللی است. 

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا برای تمامی رشته ها با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان جوان بین المللی است.

بورسیه های PhD دانشگاه گنت بلژیک برای رشته علوم سیاسی

بورسیه های PhD دانشگاه گنت بلژیک برای رشته علوم سیاسی با هدف تشویق و پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی است.