کره جنوبی

خرداد
۱۱

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه علم و فناوری ملی سئول

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه علم و فناوری ملی سئول کره جنوبی برای رشته های فناوری اطلاعات، فنی مهندسی و طراحی با هدف پرورش دانشجویان و محققان علاقه مند به حوزه های فناوری، فنی مهندسی و طراحی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
فروردین
۰۸

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه ملی سئول کره جنوبی

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه ملی سئول کره جنوبی برای رشته های علوم انسانی و اجتماعی، علوم طبیعی، فنی مهندسی، علوم پزشکی و هنر با هدف پشتیبانی از محققان نخبه علاقه مند به پژوهش و پیشرفت در سطح بین الملل می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
بهمن
۱۰

بورسیه های PhD دانشگاه هالیم کره جنوبی

بورسیه های PhD دانشگاه هالیم کره جنوبی برای رشته شیمی با هدف ارائه فرصتی برای دانشجویان نخبه به منظور رشد و اعتلا در مقیاس های جهانی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
خرداد
۲۶

بورسیه های کارشناسی ارشد، PhD و Post-doctoral دانشگاه ملی کونسان کره جنوبی

بورسیه های کارشناسی ارشد، PhD و Post-doctoral دانشگاه ملی کونسان کره جنوبی برای رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات با هدف ارائه فرصتی برای شرکت در برنامه های آموزشی و تحقیقاتی متنوع به دانشجویان و محققان نخبه و بلندپرواز می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
شهریور
۲۶

بورسیه های PhD دانشگاه چوسون کره جنوبی برای رشته های فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر و مخابرات

بورسیه های PhD دانشگاه چوسون کره جنوبی برای رشته های فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر و مخابرات با هدف پرورش محققان جوان خلاق و مشتاق برای چالش های جهانی در دنیای دستگاه های حسگر قابل کاشت زیستی می باشد که اکنون بخش مهمی از تشخیص پزشکی محسوب می شوند.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
فروردین
۲۳

بورسیه های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ملی هنر کره جنوبی برای رشته های موسیقی، نمایش، فیلمسازی، بازیگری و هنرهای تجسمی

بورسیه های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ملی هنر کره جنوبی با هدف ارتقای تبادلات بین المللی در آموزش و دوستی های بین المللی می باشد.

توسط sadroddin |
جزئیات
بهمن
۱۹

بورسیه‌های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه DGIST کره جنوبی در رشته های کامپیوتر

نام بورسیه: بورسیه‌های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه DGIST کره جنوبی در رشته های کامپیوتر کشور اعطا کننده: کره جنوبی سازمان اعطا کننده: DGIST University دانشگاه DGIST یک دانشگاه دولتی علوم پایه و فنی مهندسی واقع در کره جنوبی است. این دانشگاه در بین چهار موسسه علم و فناوری کره قرار دارد که نقشی پیشرو در پیشرفت علم و فناوری […]

توسط sadroddin |
جزئیات
آذر
۲۶

بورسیه های PhD و postdoctoral دانشگاه Chosun کره جنوبی برای رشته های مهندسی مخابرات، IT و کامپیوتر

Chosun University نقش مهمی در جذب دانشجویان بین‌المللی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در چند دهه اخیر داشته است. این دانشگاه با برنامه درسی مبتکرانه و بین‌رشته‌ای خود و انتخاب گروهی از محققان جوان از سرتاسر جهان، برای ارتقای برتری آموزشی بخصوص در حوزه فناوری اطلاعات می‌کوشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات