ژاپن

مرداد
۱۲

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه توکیوی ژاپن

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه توکیوی ژاپن برای رشته های فیزیک، نجوم، زمین شناسی، شیمی و زیست شناسی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
تیر
۱۲

بورسیه های PhD دانشگاه علم و فناوری اوکیناوای ژاپن

بورسیه های PhD دانشگاه علم و فناوری اوکیناوای ژاپن برای رشته های شیمی، علوم محیط زیست، علوم دریایی، ریاضیات، زیست شناسی و فیزیک با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در دستیابی به اهداف حرفه ای آنهاست.

توسط مریم مروی |
جزئیات
بهمن
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک دولت ژاپن و دانشگاه آکلند

بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک دولت ژاپن و دانشگاه آکلند نیوزلند برای رشته های فنی مهندسی، کسب و کار بین الملل، بهداشت عمومی و مطالعات توسعه با هدف ارائه فرصتی برای شهروندان کشورهای در حال توسعه به منظور ادامه تحصیل می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
بهمن
۱۱

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral بنیاد بین المللی Matsumae ژاپن

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral بنیاد بین المللی Matsumae ژاپن برای رشته های علوم طبیعی، مهندسی و پزشکی با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
دی
۲۹

بورسیه های PhD دانشگاه سازمان ملل در ژاپن

بورسیه های PhD دانشگاه سازمان ملل در ژاپن برای رشته توسعه پایدار با هدف ارائه فرصت های منحصربفردی برای تعامل با محققان و سیاستگذاران کلیدی از طریق کلاس های درس، کنفرانس های بین المللی و کارگاه ها می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مهر
۲۵

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral بنیاد Japan Foundationبرای رشته های کتابداری و موزه داری

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral بنیاد Japan Foundationبرای رشته های کتابداری و موزه داری با هدف ارتقاء تبادلات فرهنگی و پژوهشی بین ژاپن و جهان می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۲۶

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کوماموتوی ژاپن برای رشته های زیست پزشکی و مهندسی پزشکی

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کوماموتوی ژاپن برای رشته های زیست پزشکی و مهندسی پزشکی با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۰۵

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doc مرکز علوم مغزی ریکن ژاپن برای رشته عصب شناسی محاسباتی (Computational Neuroscience)

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doc مرکز علوم مغزی ریکن ژاپن برای رشته عصب شناسی محاسباتی (Computational Neuroscience) با هدف پشتیبانی از محققان باانگیزه و سختکوش در حوزه عصب شناسی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات