ژاپن

مرداد
۲۶

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه تویامای ژاپن

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه تویامای ژاپن برای رشته های علوم آموزشی، مطالعات فرهنگی، اقتصاد، هنر و طراحی، پرستاری، داروسازی، علوم پایه و فنی مهندسی با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در حوزه های تحقیقاتی متنوع می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
تیر
۲۵

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه مطالعات پیشرفته کیوتوی ژاپن

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه مطالعات پیشرفته کیوتوی ژاپن برای رشته های مهندسی مکانیک، برق، الکترونیک، مخابرات، مواد، کامپیوتر و فناوری اطلاعات و مهندسی شیمی با هدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت و ارتقاء توانایی های کاربردی و پژوهشی در حوزه فنی مهندسی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
فروردین
۳۰

بورسیه­ های Post-doc دانشگاه کیوتوی ژاپن

بورسیه­ های Post-doc دانشگاه کیوتوی ژاپن برای رشته های اخلاق زیستی، علوم بالینی، ژنتیک و زیست شناسی سلولی با هدف ایجاد فرصتی تکرار نشدنی برای مشارکت در حوزه های تحقیقاتی میان رشته ای با تمرکز بر اخلاق در علم می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
مرداد
۱۲

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه توکیوی ژاپن

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه توکیوی ژاپن برای رشته های فیزیک، نجوم، زمین شناسی، شیمی و زیست شناسی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
تیر
۱۲

بورسیه های PhD دانشگاه علم و فناوری اوکیناوای ژاپن

بورسیه های PhD دانشگاه علم و فناوری اوکیناوای ژاپن برای رشته های شیمی، علوم محیط زیست، علوم دریایی، ریاضیات، زیست شناسی و فیزیک با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در دستیابی به اهداف حرفه ای آنهاست.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
بهمن
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک دولت ژاپن و دانشگاه آکلند

بورسیه های کارشناسی ارشد مشترک دولت ژاپن و دانشگاه آکلند نیوزلند برای رشته های فنی مهندسی، کسب و کار بین الملل، بهداشت عمومی و مطالعات توسعه با هدف ارائه فرصتی برای شهروندان کشورهای در حال توسعه به منظور ادامه تحصیل می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
بهمن
۱۱

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral بنیاد بین المللی Matsumae ژاپن

فلوشیپ های تحقیقاتی post-doctoral بنیاد بین المللی Matsumae ژاپن برای رشته های علوم طبیعی، مهندسی و پزشکی با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
دی
۲۹

بورسیه های PhD دانشگاه سازمان ملل در ژاپن

بورسیه های PhD دانشگاه سازمان ملل در ژاپن برای رشته توسعه پایدار با هدف ارائه فرصت های منحصربفردی برای تعامل با محققان و سیاستگذاران کلیدی از طریق کلاس های درس، کنفرانس های بین المللی و کارگاه ها می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات