ایرلند

خرداد
۱۱

بورسیه های کارشناسی ارشد University College Dublin ایرلند

بورسیه های کارشناسی ارشد University College Dublin ایرلند برای رشته تجزیه و تحلیل کسب و کار با هدف ارائه فرصتی برای یک تجربه دانشجویی عالی در یک محیط حرفه ای و صمیمی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
آذر
۲۹

بورسیه­ های PhD دانشگاه Trinity College Dublin ایرلند

بورسیه­ های PhD دانشگاه Trinity College Dublin ایرلند برای رشته تاریخ با هدف پشتیبانی از محققان، مهندسان و دانشمندان بین المللی بااستعداد از تمام کشورها می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
آذر
۲۹

بورسیه های PhD دانشگاه Trinity College Dublin

بورسیه های PhD دانشگاه Trinity College Dublin برای رشته های مدیریت عملیات و مدیریت زنجیره تامین با هدف آموزش و پرورش دانشجویان نخبه تحصیلات تکمیلی در حوزه تحقیقات کسب و کار می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
آبان
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه University College Dublin ایرلند

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه University College Dublin ایرلند برای رشته های حسابداری، مدیریت، بازاریابی و کسب و کار و حقوق بین الملل با هدف جذب دانشجویان نخبه برای تحصیل و پژوهش در ایرلند می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مهر
۱۲

بورسیه های PhD دانشگاه ماینوث ایرلند برای رشته های جامعه شناسی، انسان شناسی، مطالعات زنان و انسان شناسی

بورسیه های PhD دانشگاه ماینوث ایرلند برای رشته های جامعه شناسی، انسان شناسی، مطالعات زنان و انسان شناسی با هدف پشتیبانی مالی از محققان بااستعداد بین المللی در کار روی پروژه «تحلیل برابری جسنیتی در موسسات آموزش عالی» می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مهر
۱۱

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه کورک ایرلند برای رشته MBA اجرایی ویژه بانوان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه کورک ایرلند برای رشته MBA اجرایی ویژه بانوان با هدف آماده سازی دانشجویان زن برای تبدیل شدن به نوآوران، رهبران و مدیران سازمانی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۰۵

فلوشیپ های post-doctoral ترینیتی کالج دوبلین (EDGE) ایرلند برای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

فلوشیپ های post-doctoral ترینیتی کالج دوبلین (EDGE) ایرلند برای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف پشتیبانی مالی از محققان جوان و بااستعداد است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
شهریور
۰۴

فلوشیپ های post-doctoral مرکز تحقیقات تجهیزات پزشکی ایرلند برای رشته مهندسی پزشکی

فلوشیپ های post-doctoral مرکز تحقیقات تجهیزات پزشکی ایرلند برای رشته مهندسی پزشکی با هدف پشتیبانی از محققان بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات