آلمان

فروردین
۲۹

بورسیه های PhD شرکت Sennheiser Electronic آلمان

بورسیه های PhD شرکت Sennheiser Electronic آلمان برای رشته های مهندسی برق، مخابرات و پردازش سیگنال صوتی با هدف پرورش محققان نخبه علاقمند به پردازش سیگنال های صوتی برای خلق تجربه صوتی منحصربفرد برای مشتریان می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۱۵

بورسیه های PhD دانشگاه یوهانس گوتنبرگ آلمان

بورسیه های PhD دانشگاه یوهانس گوتنبرگ آلمان برای رشته علوم زیست پزشکی با هدف پشتیبانی مالی از محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۱۱

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه جاکوبز آلمان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه جاکوبز آلمان برای رشته های مهندسی داده، مدیریت زنجیره تامین، روابط بین الملل و روانشناسی با هدف ارائه فرصتهای متنوع برای پیشرفت تحصیلی و متعاقبا توسعه حرفه ای دانشجویان نخبه و خلاق بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۰۵

بورسیه های post-doctoral مرکز ابررایانش Julich آلمان

بورسیه های post-doctoral مرکز ابررایانش Julich آلمان برای رشته های علوم کامپیوتر، علم رایانش و ریاضیات با هدف پشتیبانی از محققان نخبه بین المللی برای اجرای پروژه های تحقیقانی و توسعه معماری های کامپیوتری آینده جهان می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های مشترک دانشگاه کلن و موسسه ماکس پلانک

بورسیه های مشترک دانشگاه کلن و موسسه ماکس پلانک آلمان برای رشته زیست شناسی و تحقیقات سالخوردگی با هدف پشتیبانی مالی از محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های PhD مرکز تحقیقات سرطان آلمان

بورسیه های PhD مرکز تحقیقات سرطان آلمان (DKFZ) برای رشته های زیست شناسی، ژنومیک، ایمونولوژی، رادیوانکولوژی و تحقیقات سرطان با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های PhD آکادمی هکتور فلوی

بورسیه های PhD آکادمی هکتور فلوی آلمان برای رشته های علوم طبیعی، پزشکی، روانشناسی و فنی مهندسی با هدف تشویق و پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های PhD موسسه بین المللی ماکس پلانک

بورسیه های PhD موسسه بین المللی ماکس پلانک آلمان برای رشته های زیست شناسی شیمیایی و مولکولی با هدف پشتیبانی از محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات