انگلستان

مرداد
۱۳

بورسیه هایPhD دانشگاه برونل لندن انگلستان

بورسیه هایPhD دانشگاه برونل لندن انگلستان برای رشته مهندسی مواد و متالورژی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بین المللی بااستعداد در حوزه مهندسی مواد و متالورژی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
تیر
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه لیورپول انگلستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه لیورپول انگلستان برای رشته های حسابداری، علوم مالی و بانکداری و مدیریت سرمایه با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
تیر
۱۰

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه لافبوروی انگلستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه لافبوروی انگلستان برای رشته های فنی مهندسی، هنر و طراحی، کسب و کار، مدیریت و اقتصاد، علوم کامپیوتر، علوم پایه، علوم اجتماعی و تربیت بدنی باهدف ارائه یک محیط دانشجویی پویا، متنوع و در حال رشد به دانشجویان نخبه بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۲۷

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هنر لندن انگلستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه هنر لندن انگلستان برای رشته هنرهای زیبا با هدف ارائه فرصت های پژوهشی برای دانشجویان و هنرمندان مشتاق حضور در محیطهای بین المللی است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۲۶

بورسیه های کارشناسی ارشد London Business School انگلستان

بورسیه های کارشناسی ارشد London Business School انگلستان ویژه زنان برای رشته های مدیریت، علوم مالی و MBA با هدف پشتیبانی از محققان زن نخبه در حوزه های مدیریت، علوم مالی و کسب و کار می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۸

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه وست مینیستر

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه وست مینیستر انگلستان برای رشته های معماری، برنامه ریزی و طراحی شهری، گردشگری، مهندسی کامپیوتر، نرم افزار و شبکه، مد و طراحی لباس، عکاسی، خبرنگاری و فیلمسازی با هدف پشتیبانی از دانشجویان نخبه و خلاق از کشورهای در حال توسعه است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۲

فلوشیپ post-doctoral دانشگاه شفیلد انگلستان

فلوشیپ post-doctoral دانشگاه شفیلد انگلستان برای رشته نانوتکنولوژی فتونیک با هدف ارائه فرصت های منحصربفردی برای تحقیقات بین المللی در حوزه نانوتکنولوژی فتونیک و به طور خاص ساخت سازه های نانوی فتونیک می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
بهمن
۲۹

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه وست مینیستر انگلستان

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه وست مینیستر انگلستان برای رشته های هنر و معماری با هدف پرورش محققان علاقمند و بلندپرواز در حوزه هنر و معماری می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات