چین

مهر
۳۰

بورسیه­ های Post-Doc دانشگاه علوم و فناوری الکترونیک چین

بورسیه­ های Post-Doc دانشگاه علوم و فناوری الکترونیک چین برای رشته های الکتروشیمی، شیمی مولکولی و شیمی تئوری با هدف پرورش نسل جدید از دانشمندان با علاقه و اشتیاق بسیار به تحقیقات بین رشته ای الکترونیک و شیمی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
مرداد
۲۶

بورسیه­ های PhD دانشگاه ناتینگهام نینگبو چین

بورسیه­ های PhD دانشگاه ناتینگهام نینگبو چین برای رشته جغرافیای فیزیکی با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با تمرکز بر جغرافیا می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
تیر
۲۶

بورسیه­ های PhD موسسه فناوری پکن چین

بورسیه­ های PhD موسسه فناوری پکن چین برای رشته های اپتیک و فیزیک با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با نگرش نوآورانه می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
خرداد
۱۱

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کشاورزی هواژانگ

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه کشاورزی هواژانگ چین برای رشته های کشاورزی، جنگلداری، شیلات، فنی مهندسی، علوم زیستی، محیط زیست، علوم دامی و دامپزشکی، صنایع غذایی، مدیریت و اقتصاد، علوم پایه، علوم انسانی و اجتماعی و انفورماتیک با هدف ارائه یک محیط دوستانه برای پرورش فردی و آکادمیک دانشجویان نخبه می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
اردیبهشت
۲۳

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه سوچو چین

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه سوچو چین برای رشته های حقوق، کسب و کار، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، علوم پایه، زبانهای خارجی، علوم انسانی و علوم اجتماعی با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی برای پیشرفت در خط مقدم جهان حرفه ای و ارتقاء شانس های اشتغال برای آنان می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
فروردین
۳۰

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه شاندونگ چین

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه شاندونگ چین برای رشته مدیریت پروژه بین الملل با هدف پشتیبانی از محققان نخبه علاقه مند برای پیوستن به جامعه کسب و کار بین الملل می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
آذر
۱۲

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه تیانجین چین

ورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه تیانجین چین برای رشته های فنی مهندسی و علوم پایه با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
آبان
۰۵

بورسیه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه علم و فناوری پکن چین

بورسیه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه علم و فناوری پکن چین برای رشته های فنی مهندسی، مدیریت و اقتصاد، علوم کامپیوتر، علوم اجتماعی و انسانی با هدف ارائه مهارتها و دانش ضروری به دانشجویان به منظور برنامه ریزی برای حرفه آینده و گذار موفقیت آمیز از زندگی دانشجویی به جهان حرفه ای کسب و کار می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات