بلژیک

شهریور
۱۰

بورسیه های PhD دانشگاه گنت بلژیک

نام بورسیه: بورسیه های PhD دانشگاه گنت بلژیک برای رشته های جغرافیا و ژئوانفورماتیک کشور اعطا کننده: بلژیک(اطلاعات تحصیلی بلژیک) سازمان اعطا کننده: دانشگاه گنت (Ghent University) موضوع/رشته بورسیه: جغرافیا ژئوانفورماتیک مقطع تحصیلی: PhD خلاصه بورسیه: هدف از این برنامه بورسیه، پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد. شرایط و مدارک لازم: دارای […]

توسط مریم مروی |
جزئیات
مرداد
۱۱

بورسیه­ های Post-Doctoral دانشگاه گنت بلژیک

بورسیه­ های Post-Doctoral دانشگاه گنت بلژیک برای رشته های آنکولوژی، تحقیقات سرطان، ایمونولوژی و زیست شناسی سلولی با هدف ارائه فرصت های پژوهشی بی نظیر در حوزه سرطان ریه می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مرداد
۱۱

بورسیه ­های PhD دانشگاه KU Leuven بلژیک

بورسیه ­های PhD دانشگاه KU Leuven بلژیک برای رشته های بیواستاتیک، Neuroscience، بیوانفورماتیک، زیست شناسی محاسباتی و یادگیری ماشین با هدف پشتیبانی از محققان نخبه و بلندپرواز بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۹

بورسیه های PhD دانشگاه آنتورپ بلژیک

بورسیه های PhD دانشگاه آنتورپ بلژیک برای رشته های آکوستیک، فیزیک کاربردی، مهندسی آکوستیک و روان-فیزیک (Psychophysics) با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۸

بورسیه­ های PhD دانشگاه UCLouvain بلژیک

بورسیه­ های PhD دانشگاه UCLouvain بلژیک برای رشته های بازاریابی، روانشناسی اقتصادی، روانشناسی اجتماعی، اقتصاد رفتاری، روانشناسی کاربردی، علوم رفتاری، روانشناسی رسانه ای و Neuropsychology با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی و حوزه نوآورانه بازاریابی و روانشناسی مصرف کننده می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۲

بورسیه های Post-Doc دانشگاه UCLouvain بلژیک

بورسیه های Post-Doc دانشگاه UCLouvain بلژیک برای رشته های آمار، ریاضیات کاربردی، ریاضیات رایانشی، مهندسی سیستم ها، مهندسی برق و فناوری انرژی با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت با تمرکز بر تحقیق در عملیات است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اردیبهشت
۲۲

بورسیه های PhD دانشگاه گنت بلژیک

بورسیه های PhD دانشگاه گنت بلژیک برای رشته های جامعه شناسی، علوم سیاسی و مدیریت دولتی با هدف پرورش دانشجویان علاقمند و محققان فردا از سرتاسر جهان برای پژوهش در حوزه علوم سیاسی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اردیبهشت
۲۲

بورسیه های PhD دانشگاه KU Leuven

بورسیه های PhD دانشگاه KU Leuven بلژیک برای رشته های روانشناسی آموزشی، داده کاوی، فناوری آموزشی و علوم رفتاری با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت با تمرکز بر علوم آموزشی است

توسط مریم مروی |
جزئیات