اتریش

مهر
۲۹

بورسیه­ های PhD دانشگاه علمی کاربردی سنت پولتن اتریش

بورسیه­ های PhD دانشگاه علمی کاربردی سنت پولتن اتریش برای رشته های الگوریتم ها، هوش مصنوعی، زبانهای برنامه نویسی، یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی در حوزه علوم کامپیوتر می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
مهر
۰۵

بورسیه ­های PhD موسسه Vienna Biocenter اتریش

بورسیه ­های PhD موسسه Vienna Biocenter اتریش برای رشته های ژنتیک، رادیولوژی، زیست پزشکی، Neuroscience، ایمونولوژی، بیوفیزیک و زیست شناسی رایانشی و تکاملی با هدف ارائه فرصت های پژوهشی بی نظیر در حوزه علوم زیستی برای محققان بااستعداد و بلندپرواز بین المللی می باشد

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
شهریور
۲۳

بورسیه­ های کارشناسی ارشد آژانس بین المللی انرژی اتمی

بورسیه­ های کارشناسی ارشد آژانس بین المللی انرژی اتمی در اتریش برای رشته مهندسی هسته ای ویژه بانوان با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی جهت از بین بردن موانع مالی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
شهریور
۱۰

بورسیه های PhD دانشگاه فنی وین اتریش

بورسیه های PhD دانشگاه فنی وین اتریش برای رشته هوش مصنوعی با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت با تمرکز بر هوش مصنوعی می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
مرداد
۲۷

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه فنی وین اتریش

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه فنی وین اتریش برای رشته علوم کامپیوتر ویژه متقاضیان زن با هدف پشتیبانی از دانشجویان و محققان بااستعداد بین المللی در راه رسیدن به اهداف پژوهشی آنها می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
مرداد
۲۷

بورسیه های PhD دانشگاه پزشکی گراز اتریش

بورسیه های PhD دانشگاه پزشکی گراز اتریش برای رشته های زیست پزشکی، کاردیولوژی و پزشکی قلب و عروق با هدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت و ارتقاء توانایی های کاربردی و پژوهشی در حوزه زیست پزشکی و بیماری های قلب و عروق می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
تیر
۲۴

بورسیه های PhD و Post-Doc دانشگاه وین اتریش

بورسیه های PhD و Post-Doc دانشگاه وین اتریش برای رشته زمین شناسی زیست محیطی با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت است.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
خرداد
۱۸

بورسیه­ های PhD دانشگاه فنی وین اتریش

بورسیه­ های PhD دانشگاه فنی وین اتریش برای رشته های هوش مصنوعی، منطق، ریاضیات رایانشی و یادگیری ماشین با هدف ارائه فرصتی برای مشارکت در پروژه های متمرکز بر بازنمایی و استدلال دانش برای محققان نخبه علوم کامپیوتر می باشد.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات