استرالیا

مرداد
۱۱

بورسیه های PhD دانشگاه مک کواری

بورسیه های PhD دانشگاه مک کواری استرالیا برای رشته اقتصادسنجی مالی با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
مرداد
۱۱

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه مرداک استرالیا

بورسیه های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه مرداک استرالیا برای رشته های علوم پایه، کسب و کار، حقوق، علوم پزشکی، فناوری، فنی مهندسی و علوم اجتماعی با هدف ارائه محیطی برای دانشجویان و محققان نخبه جهت یادگیری از خلاق ترین و الهام بخش ترین اساتید بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
تیر
۲۵

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه ملی استرالیا

بورسیه­ های کارشناسی ارشد دانشگاه ملی استرالیا برای تمامی رشته ها با هدف پشتیبانی از دانشجویان بااستعداد بین المللی در هر دو حوزه پژوهش و اشتغال پذیری می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
تیر
۲۴

بورسیه های PhD دانشگاه دیکین استرالیا

بورسیه های PhD دانشگاه دیکین استرالیا برای رشته علوم محیط زیست با هدف پشتیبانی از دانشجویان علاقمند به مشارکت در تحقیقات بین المللی و بلندمدت با تمرکز بر علوم محیط زیست است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۸

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه کوئینزلند استرالیا

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه کوئینزلند استرالیا برای رشته امنیت سایبری- ویژه متقاضیان خانم با هدف ارائه فرصت های بسیار برای پیشرفت و ارتقاء توانایی های کاربردی و پژوهشی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
خرداد
۱۱

بورسیه­ های PhD دانشگاه مک کواری استرالیا

بورسیه­ های PhD دانشگاه مک کواری استرالیا برای رشته های ژنتیک و آناتومی با هدف ارائه فرصتی برای تحقیقات کاربردی در بافت بین المللی با تمرکز بر ژنتیک و آناتومی مغز می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اردیبهشت
۲۳

بورسیه های PhD دانشگاه ولونگونگ استرالیا

بورسیه های PhD دانشگاه ولونگونگ استرالیا برای رشته های زیست شناسی مولکولی و سلولی با هدف ارائه فرصتی برای پرورش رهبران آینده جهان است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اردیبهشت
۲۳

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه سیدنی استرالیا

بورسیه­ های کارشناسی ارشد و PhD دانشگاه سیدنی استرالیا برای رشته های مهندسی هوافضا، مکانیک، مکاترونیک، عمران، علوم کامپیوتر، مهندسی پزشکی، مهندسی برق و مهندسی شیمی با هدف ایجاد فرصتی تکرار نشدنی برای مشارکت در حوزه های تحقیقاتی فنی مهندسی با تمرکز بر آینده می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات