تایلند

مرداد
۱۳

بورسیه هایPhD دانشگاه والایکلاک تایلند

بورسیه هایPhD دانشگاه والایکلاک تایلند برای رشته های مدیریت، فنی مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و علوم آزمایشگاهی با هدف ارائه بهترین پیشنهاد تحصیل در تایلند همراه با پشتیبانی همیشگی به محققان نخبه می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
فروردین
۱۵

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه فناوری آسیایی تایلند

بورسیه های کارشناسی ارشد موسسه فناوری آسیایی تایلند برای رشته مهندسی شیلات با هدف ارائه گستره ای از انتخاب ها برای پرورش توانمندی ها و علایق حرفه ای دانشجویان بااستعداد بین المللی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
دی
۰۱

بورسیه های PhD موسسه NIDA تایلند

بورسیه های PhD موسسه NIDA تایلند برای رشته های علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی با هدف خلق یک محیط آموزشی مشوق دانشجویان برای توسعه توانایی های مشارکت در پیشبرد حوزه های علمی می باشد.

توسط مریم مروی |
جزئیات
آذر
۱۷

فلوشیپ های Post-doctoral مرکز MTEC تایلند

فلوشیپ های Post-doctoral مرکز MTEC تایلند برای رشته های مهندسی پزشکی، مواد، متالورژی، پلیمر و محیط زیست با هدف پشتیبانی از محققان نخبه و خلاق در حوزه فناوری های مواد و فلزات است.

توسط مریم مروی |
جزئیات
اسفند
۲۶

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه تاماسات تایلند برای رشته مطالعات آسیای شرقی

بورسیه های کارشناسی ارشد دانشگاه تاماسات تایلند با هدف پشتیبانی از دانشجویان بین المللی بااستعدادی است که مایلند درکی عمیق از آسیای شرقی کسب کنند.

توسط sadroddin |
جزئیات
بهمن
۲۸

بورسیه های کارشناسی موسسه فنی بین المللی سیریندهورن تایلند برای رشته های فنی مهندسی

بورسیه های کارشناسی موسسه فنی بین المللی سیریندهورن تایلند که با هدف پرورش مهندسان و تکنسین های باانگیزه و مسلط بر فناوری های پیشرفته می باشد.

توسط sadroddin |
جزئیات
دی
۲۴

بورسیه های کارشناسی دانشگاه Chulalongkorn برای رشته‌های مهندسی هوافضا، نانو، فناوری اطلاعات و طراحی خودرو

بورسیه های کارشناسی دانشگاه Chulalongkorn در رشته‌های مهندسی هوافضا، نانو، فناوری اطلاعات و طراحی خودرو با هدف تشویق دانشجویان بین‌المللی ارائه شده است.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات
آذر
۲۷

بورسیه های کارشناسی موسسه فناوری King Mongkut تایلند برای رشته های مهندسی، فناوری اطلاعات و علوم پایه

موسسه King Mongkut یک موسسه تحقیقاتی و آموزشی در تایلند است که بورسیه های جدیدی در رشته های مهندسی، فناوری اطلاعات و علوم پایه معرفی کرده است.

توسط نوین بورسیه |
جزئیات