پکیج خدمات هدایت و مشاوره بورسیه های تحصیلی بین المللی گروه بین المللی نوین پارسیان

برای بسیاری از دانشجویان علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور، مسائل مالی یکی از مهمترین موانع پیش روی تصمیم گیری برای ادامه تحصیل می باشد. اما آنچه اکثر دانشجویان نمی دانند، این است که می توانند از فرصت های بورسیه و کمک هزینه تحصیلی جهت پوشش هزینه های شهریه و گاه حتی هزینه های زندگی بهره مند گردند. در واقع، گاهی برای برخی دانشجویان- به ویژه افرادی که هزینه هایی برای تحصیل در داخل کشور خود می پردازند- تحصیل در خارج از کشور ارزان تر نیز تمام می شود.

گروه بین المللی نوین پارسیان با پشتیبانی موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان، در راستای پشتیبانی متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور، خدمات هدایت و مشاوره بورسیه های تحصیلی بین المللی در خارج از کشور را با هدف مشاوره و راهنمایی دانشجویان علاقه مند به تحصیلی در خارج از کشور ارائه می کند.

طرح خدمات هدایت و مشاوره ما شامل جستجو، شناسایی و معرفی فرصت های بورسیه تحصیلی موجود در سطح بین الملل، کمک به متقاضی در شناسایی نقاط ضعف خود و ارتقای آنها و شناسایی نقاط قوت خود و بازنمایی مناسب آنها، ارزیابی و تکمیل مدارک و پیشنهاد موارد متناسب، تکمیل فرم های درخواست و ثبت نام بورسیه و سایر خدمات مشاوره سفارشی می باشد که به متقاضیان مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور کمک می کند که با ارتقاء توانمندی ها از یک سو، ارائه مناسب داشته ها و سوابق از سوی دیگر و در نهایت یافتن بهترین فرصت ها با توجه به داشته ها و ظرفیت هایشان، برای درخواست نهایی و درخواست بورسیه های تحصیلی اقدام نمایند.

خدمات نگارش رزومه

نگارش رزومه حرفه ای خود را به ما بسپارسید.

  • نگارش رزومه
  • ویراستاری رزومه
  • ثبت اکانت لینکدین
  • نگارش کاورلتر و موتیویشن لتر

بورسیه ها و کمک هزینه های مالی بر اساس شایستگی های علمی و نیازهای موجود به دانشجویان بین المللی اعطا می گردد. اعطای این بورسیه ها به صلاحدید کمیته های گزینش بورسیه در دانشگاه یا سازمان هدف بستگی دارد. متقاضیان دارای صلاحیت های علمی عالی، عملکرد چشمگیر در امتحانات و فعالیت های تحقیقاتی و فوق برنامه، از شایستگی دریافت پشتیبانی مالی و بورسیه برخوردار می باشند. علاوه بر این، دانشگاه تمامی جنبه های درخواست را نیز در نظر می گیرد، بنابراین شناسایی فرصت های متناسب موجود، تکمیل مدارک و الزامات و ارائه کامل پکیج درخواست بورسیه تحصیلی حائز اهمیت بسیاری می باشد که گروه نوین پارسیان در این زمینه به دانشجویان یاری می رساند.

شما می توانید به سادگی کلیه اطلاعات ضروری در خصوص آگاهی و درخواست برای فرصت های بورسیه در سطح جهان را از مشاوران ما جویا شوید؛ مشاوران مجرب ما با ارزیابی صلاحیت های شما و توجه و پایش دائمی مهلت های درخواست بورسیه، در این راه یاریگر شما خواهند بود. ما اعتقاد داریم که تجربه تحصیل در خارج از کشور دارای نقش بسیار مهمی در توسعه شخصیت یک دانشجو است. نخستین مانع بر مسیر ادامه تحصیل در خارج از کشور، قطعا مسائل مالی است. از این رو، هدف ما یاری به دانشجویان مستعد در مواجهه و عبور از این مانع و معرفی و به کارگیری فرصت ها برای آنان می باشد. دستیابی به این هدف، بی شک ساده نیست، اما ما مشتاقانه نهایت تلاش خود را در نیل به این هدف مبذول می داریم، اما نقش نوین پارسیان نقش یک پشتیبان و مشاور است و اقدام نهایی جهت بورسیه ها و شانس موفقیت بر عهده شخص متقاضی خواهد بود.

در نوین پارسیان، ما شما را به کلیه اطلاعات مرتبط مجهز می سازیم. چه درباره دانشگاه ها، کمک هزینه های تحصیلی، مدارک درخواست و … شما می توانید به ما اعتماد کنید که تنها بهترین ها را به شما ارائه می دهیم، چرا که کسب موفقیت در اخذ بورسیه های تحصیلی بین المللی مستلزم برنامه ریزی، راهنمایی و تخصص است.

تیم مشاوران و متخصصان تحصیلی نوین پارسیان که دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، با آگاهی کامل از شرایط تحصیل، کار و اقامت در خارج از کشور، همراه امین شما هستند که در طی فرایند درخواست بورسیه های تحصیلی به شما مشاوره می دهند تا ضمن بهترین بازنمایی از توانمندی ها و سوابق شما، همچنین از خطاها و اشتباهاتی جلوگیری کنند که ممکن است منجر به از بین رفتن فرصت ها شود.

در این راستا و بسته به سطح نیازها و توانمندی های متقاضیان، ما  3 طرح خدمات هدایت و مشاوره برنزی، نقره ای و طلایی را پیشنهاد می کنیم که جزئیات و هزینه های آن در ادامه ذکر شده است: