درباره ما

ما که هستیم؟

برای آشنایی بیشتر با گروه نوین پارسیان، تاریخچه، اهداف و خدمات ما لطفا این بخش را مطالعه نمایید.

برای بسیاری از دانشجویان علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور، مسائل مالی یکی از مهمترین موانع پیش روی تصمیم گیری برای ادامه تحصیل می باشد. اما آنچه اکثر دانشجویان نمی دانند، این است که می توانند از فرصت های بورسیه و کمک هزینه تحصیلی جهت پوشش هزینه های شهریه و گاه حتی هزینه های زندگی بهره مند گردند. در واقع، گاهی برای برخی دانشجویان- به ویژه افرادی که هزینه هایی برای تحصیل در داخل کشور خود می پردازند- تحصیل در خارج از کشور ارزان تر نیز تمام می شود.

بورسیه ها و کمک هزینه های مالی بر اساس شایستگی های علمی و نیازهای موجود به دانشجویان بین المللی اعطا می گردد. اعطای این بورسیه ها به صلاحدید کمیته های گزینش بورسیه در دانشگاه یا سازمان هدف بستگی دارد. متقاضیان دارای صلاحیت های علمی عالی، عملکرد چشمگیر در امتحانات و فعالیت های تحقیقاتی و فوق برنامه، از شایستگی دریافت پشتیبانی مالی و بورسیه برخوردار می باشند. علاوه بر این، دانشگاه تمامی جنبه های درخواست را نیز در نظر می گیرد، بنابراین شناسایی فرصت های متناسب موجود، تکمیل مدارک و الزامات و ارائه کامل پکیج درخواست بورسیه تحصیلی حائز اهمیت بسیاری می باشد که گروه نوین پارسیان در این زمینه به دانشجویان یاری می رساند.

بورسیه های تحصیلی آسیا
Slider-01.jpg

گروه نوین پارسیان با درک خلاء موجود در میان سرویس دهندگان ایرانی و فارسی زبان برای یک مرجع مناسب که به معرفی صحیح برنامه های دانشگاه ها، دوره های بورسیه، دوره های کارآموزی، معرفی جامع اطلاعات دانشگاه ها و کشورهای هدف تحصیلی و … بر آن شد با راه اندازی سایت نوین بورسیه جدیدترین بورسیه های برتر جهان را به زبان فارسی در اختیار علاقه مندان قرار دهد و به دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی کمک کند بتوانند آماده ورود به دانشگاه های بین المللی و برتر جهان شوند.

در ادامه با همکاری مجموعه عملی حکمت آفرین نوین پارسیان تلاش شد از تجربه متخصصین این مرکز جهت بررسی فنی دوره های و حذف بورسیه ها و اطلاعاتی که فاقد ارزش مناسب برای مخاطبان ایرانی می‌باشد استفاده شود.

شما می توانید به سادگی کلیه اطلاعات ضروری در خصوص آگاهی و درخواست برای فرصت های بورسیه در سطح جهان را از مشاوران ما جویا شوید؛ مشاوران مجرب ما با ارزیابی صلاحیت های شما و توجه و پایش دائمی مهلت های درخواست بورسیه، در این راه یاریگر شما خواهند بود. ما اعتقاد داریم که تجربه تحصیل در خارج از کشور دارای نقش بسیار مهمی در توسعه شخصیت یک دانشجو است. نخستین مانع بر مسیر ادامه تحصیل در خارج از کشور، قطعا مسائل مالی است. از این رو، هدف ما یاری به دانشجویان مستعد در مواجهه و عبور از این مانع و معرفی و به کارگیری فرصت ها برای آنان می باشد. دستیابی به این هدف، بی شک ساده نیست، اما ما مشتاقانه نهایت تلاش خود را در نیل به این هدف مبذول می داریم، اما نقش نوین پارسیان نقش یک پشتیبان و مشاور است و اقدام نهایی جهت بورسیه ها و شانس موفقیت بر عهده شخص متقاضی خواهد بود.

Sliderv1-004.jpg

ما را شما برای جهان فردا آماده می‌کنیم …. !

منتظر شما هستیم

با ما تماس بگیرید

در صورت وجود سوال، ابهام، پیشنهاد یا انتقاد لطفا با ما تماس بگیرید. منتظر شما هستیم.